REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. YouTube

Już teraz za darmo obejrzysz 1. odcinek „Klangora”. Jest dostępny online, ale tylko przez tydzień

„Klangor” to świetnie zapowiadający się thriller Canal+ z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej. Jego pierwszy odcinek możemy obejrzeć bez żadnych dodatkowych opłat lub mówiąc proście: za darmo. I to naprawdę działa, bo przed chwilą sprawdzałem. Promocja trwa jednak tylko przez tydzień.

02.04.2021
11:23
Pierwszy odcinek Klangora za darmo. Obejrzysz go online przez tydzień
REKLAMA
REKLAMA

Arkadiusz Jakubik (po raz pierwszy w głównej roli w serialu) wciela się w psychologa więziennego. Podejmuje desperacką próbę odnalezienia nastoletniej córki (Matylda Giegżno), która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Wokół sprawy narasta zmowa milczenia, a jakby tego było mało, jego dysfunkcyjna rodzina przeżywa poważny kryzys.

Jeszcze przed premierą „Klangor” był nazywany następcą „Kruka. Szepty słychać po zmroku”. Po debiucie wydaje się, że spełnił pokładane w nim nadzieje.

Kacper Wysocki, twórca produkcji, wraz z reżyserem Łukaszem Kośmickim oraz ekipą świetnych aktorów stworzyli klaustrofobiczny, trzymający w napięciu dramat z wątkiem kryminalnym. Na takie seanse czekam!

Jeśli czujesz się zachęcony, to Canal+ w ramach otwartego okna na swojej platformie canalplus.com udostępnił właśnie pilot swojego serialu. Możesz go obejrzeć wchodząc przez ten link lub oglądając go bezpośrednio na YouTube.

Klangor za darmo – gdzie obejrzeć?

W obsadzie „Klangora”, oprócz Arkadiusza Jakubika i Matyldy Giegżno, znaleźli się jeszcze m.in. Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska. Obok nich na ekranie pojawia się też pokolenie młodych aktorów: Maciej Musiał, Piotr Witkowski, Katarzyna Gałązka, czy Magdalena Koleśnik.

Serial wyprodukowany przez Opus TV miał premierę 26 marca i do tej pory wyszły dwa odcinki – kolejne będą ukazywać się co tydzień – zarówno na platformie VOD, jak i na Canal+ Premium.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: Jarosław Sosiński / Canal+

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA