REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Kleszcz" powraca. Zobacz zdjęcia z planu nowej serii Amazona

Łapka w górę, kto pamięta genialny serial animowany "Kleszcz"? Ci, którzy mieli okazję oglądać tę kapitalną pariodię opowieści o superbohaterach, będą mogli wkrótce ponownie spotkać się z dawno niewidzanym bohaterem, tym razem w serialu, który wyprodukował Amazon.

02.08.2016
12:28
"Kleszcz" powraca. Zobacz zdjęcia z planu nowej serii Amazona
REKLAMA
REKLAMA

"Kleszcz" powstał na samym początku jako seria komiksów w drugiej połowie lat 80. Od 1994 roku, przez trzy sezony, na kanale Fox Kids, emitowano animowaną serię, która zyskała sobie światową popularność. W 2001 roku na kanale Fox próbowano wskrzesić "Kleszcza" w pierwszym aktorskim sit-comie, ale niestety z marnym skutkiem, przez co po 9 odcinkach serial zszedł z anteny.

Natomiast jeszcze w sierpniu tego roku, Amazon przywróci kultową postać na małe ekrany. W rolę tytułową wcieli się, znany z serialu "Parks and Recreations" Peter Serafinowicz. Towarzyszącego mu księgowego Arthura zagra Griffin Newman. Jednego z arcyłotrów serii, przeciwnika znanego jako The Terror, zagra Jackie Earle Haley. Reżysruje Wally Pfister, znany do niedawna głównie jako operator Christophera Nolana (m.in. w filmowej serii o Morczyn Rycerzu). Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z pilota serialu, który swoją premierę w Amazonie ma mieć 19 sierpnia.

kleszczII_news class="wp-image-72794"
kleszczV_news class="wp-image-72795"
kleszczIV_news class="wp-image-72796"
kleszczIII_news class="wp-image-72797"
kleszcz_news class="wp-image-72798"
kleszczVI_news class="wp-image-72799"

Zdjęcia wydają się dobrze oddawać pastiszowy i humorystyczny charakter "Kleszcza", który niemal na każdym kroku puszczał oko do widza i samoświadomie robił sobie żarty z opowieści o superherosach i filmów akcji.

REKLAMA

Dla przypomnienia, najlepsze fragmenty z serialu animowanego poniżej:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA