REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Kobieta w czerni 2" - zobaczcie pierwszy zwiastun

Pamiętacie bardzo klimatyczny horror "Kobieta w czerni" ("The Woman in Black", 2012) z Danielem Radcliffem? Jeżeli tak, to możecie już zacierać ręce na nadchodzący sequel. "Kobieta w czerni 2" ("The Woman in Black 2: Angel od Death") wyląduje w kinach w 2 stycznia 2015 roku, natomiast pierwszy zwiastun już możecie zobaczyć.

23.10.2014
13:46
„Kobieta w czerni 2” – zobaczcie pierwszy zwiastun
REKLAMA

Akcja "Kobiety w czerni 2" dzieje się dokładnie w tym samym upiornym domu, w którym widzieliśmy prawnika Arthura Kippsa (Daniel Radcliffe), tyle że 40 lat później, w trakcie II Wojny Światowej. Tym razem jednak bohaterami będą wychowankowie z domu dziecka, którzy musieli zostać przeniesieni do ponurej posiadłości (Domu na Węgorzowych Moczarach) z powodu nalotów na Londyn. Dziećmi mają się opiekować Eve (Phoebe Fox) oraz Harry (Jeremy Irvine). Proste zadanie, z jakiego miała wywiązać się młoda para, zamienia się w koszmar, gdy okazuje się, że dom skrywa mroczne tajemnice.

REKLAMA

Za reżyserię filmu "Kobieta w czerni 2" jest odpowiedzialny Tom Harper ("Peaky Blinders"), zaś za scenariusz Jon Croker, który opierał się o historię napisaną przez Susan Hill (autorka powieści "The Woman in Black"). Sekret Domu na Węgorzowych Moczarach został już rozwiązany w pierwszej części, obawiam się więc, że sequel może nie dosięgnąć poprzeczki zawieszonej przez poprzednika. Tajemnicza atmosfera "Kobiety w czerni" przestała już istnieć dwa lata temu, ale zwiastun wygląda całkiem dobrze, co daje mi jakieś nadzieje na to, że w 2015 roku zobaczę udany sequel.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA