REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wpraw się w świąteczny nastrój z SoundCloud i Studiem Accantus

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Jeśli jeszcze nie czujecie magii tych nadchodzących dni, czym prędzej nabijcie pomarańcze goździkami i pieczcie pierniki. Możecie także rozpocząć słuchanie świątecznych piosenek lub kolędowanie. Pomoże wam w tym SoundCloud i Studio Accantus. 

19.12.2014
9:06
Wpraw się w świąteczny nastrój z SoundCloud i Studiem Accantus
REKLAMA
REKLAMA

Studio Accantus to studio nagraniowe , czy - jak sami piszą - raczej zespół twórców i wykonawców, którzy realizują różne autorskie projekty. Jednym z nich jest nagranie dwóch płyt z kolędami.

Wyniki ich pracy możecie odsłuchać na SoundCloud lub na stronie  Studia Accantus. Tam też możecie pobrać kilkadziesiąt kolęd za darmo na swój dysk.

Na dwóch płytach znajduje się łącznie ponad trzydzieści kolęd. Część z nich nagrana jest jako instrumentale, które można wykorzystać podczas kolędowania przy świątecznym stole. Na krążkach znajdziemy "Cichą noc", "Bóg się rodzi", "Gdy śliczna Panna". Kolędy śpiewane są z werwą i naprawdę przyjemnie się ich słucha. Śpiewają dla nas, m. in. Sylwia Banasik, Kamil Dominiak, Zuzanna Gierczycka, Kuba Jurzyk, Bartłomiej Kozielski, Sylwia Przetak, Karolina Warchoł czy Kamil Zięba.

REKLAMA

Płytę Studia Accantus można także kupić na Allegro lub w sklepie internetowym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA