REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Wakacyjne promocje na e-booki. Tym razem od Virtualo.

Jeśli lubicie czytać e-booki i kochacie promocje, to ten tydzień jest dla was jak manna z nieba. Internetowa księgarnia Virtualo obniżyła ceny na część swojego asortymentu. Jest w czym wybierać.

31.07.2013
18:56
Wakacyjne promocje na e-booki. Tym razem od Virtualo.
REKLAMA

Wakacje do okres zdecydowanie sprzyjający czytelnictwu. Kto z was, nawet jeśli w ciągu całego roku nie bardzo ma czas na lekturę, nie zabiera na urlop przynajmniej jednej, grubej książki? Ja przed wyjazdem pakowałem ich tyle, że w plecaku z trudem starczało miejsca na szczoteczkę do zębów. Na szczęście problem ten rozwiązał się wraz z rozwojem e-booków. Teraz nie mam już dylematu „co wziąć ze sobą” - zamiast tego nieustannie zastanawiam się kiedy ja to wszystko przeczytam. W tym roku, ze względu na te wszystkie promocje, będę miał z tym jeszcze większy kłopot.

REKLAMA
top

TOP 20 e-booków wydawnictwa Buchmann
Zaczynamy od promocji na wybrane tytuły Buchmanna, bo trwa ona tylko dzisiaj, tylko przez jeden dzień. Część pozycji została przeceniona „jedynie” o 25%, niektóre nawet o ponad 50. Jeśli lubicie piłkarskie biografie to za 12,90 są do wzięcia „Kowal. Prawdziwa historia” o Wojciechu Kowalczyku, jednej z bardziej kontrowersyjnych postaci polskiej piłki kopanej oraz „Spalony” o Andrzeju Iwanie. Z kolei jeśli pasjonujecie się historią, powinniście zainteresować się wydanymi w cyklu „Wielkie Biografie” „Piłsudskim” lub „Hitlerem” - każda z nich za niecałe 9 złotych. Znajdziecie też trochę powieści sensacyjnych, przede wszystkich autorstwa Davida Baldacciego, Karin Slaughter oraz Jacka Higginsa.

Promocja Azjatycka
Azja pasjonuje wielu i jeżeli wasza fascynacja nie ogranicza się do „chińskich bajek”, myślę, że swobodnie wybierzecie coś dla siebie spośród niemal 60 przecenionych książek o tym kontynencie. Wśród nich znajduje się zarówno literatura faktu, podróżnicza, jak i powieści. Ze swojej strony gorąco polecam książki Jacka Hugo-Badera: „Biała Gorączka”, „W rajskiej dolinie wśród zielska” oraz „Dzienniki Kołymskie”, które są bodaj najlepszymi reportażami, jakie zdarzyło mi się przeczytać (a czytałem ich całkiem sporo). Cena każdej z nich została obniżona o 35%. Za dwadzieścia sześć i pół złotego macie okazję poznać twórczość Mo Yana, noblisty z 2012 roku, między innymi jego głośne dzieło „Kraina wódki”.

TOP HOT DEAL
Czyli dwadzieścia różnorodnych tytułów taniej przez cały tydzień. Najbardziej interesujące moim zdaniem książki to „Korzeniec” Zbigniewa Białasa – kryminał o przedwojennym Sosnowcu; „Książę Mgły” Carlosa Ruiza Zafona – dla wszystkim zmęczonych już cyklem „Cmentarz zapomnianych książek; oraz „Warszawa kryminalna” Heleny Kowalik – zbiór sądowych reportaży, dobranych tak, że tworzą panoramę charakterystycznych przestępstw w Stolicy dziesięć lat po transformacji ustrojowej. Wszystkie wymienione pozycje kosztują dziesięć ziko.

REKLAMA

Żeglarska promocja
Cóż, jeśli nie lubicie pruć baksztagiem i klarować cumy raczej nie znajdziecie nic dla siebie spośród pozycji o „Meteorologii dla żeglarzy”, „Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich” czy „Światłach i znakach nawigacyjnych na śródlądziu”. No, nic poza „Opowiadaniami morskimi”. Każdy lubi morskie opowieści.

Erotyczny sekret
Pokochaliście (powinienem chyba napisać „pokochałyście”) „Pięćdziesiąt twarzy Greya”? Virtualo przeceniło dla was 47 klonów tej książki. Nie wiem, co mógłbym wam polecić z tej oferty, ale wierzę, że znajdziecie coś dla siebie. Na przykład audiobook „Kamasutry”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA