REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kolejni aktorzy dołączają do obsady "Detektywa"

Wciąż nie wiadomo, czy Rachel McAdams zgodzi się zagrać jedną z głównych ról w drugim sezonie serialu "Detektyw". Podobno wszystko jest na jak najlepszej drodze ku temu, ale to samo słyszymy już od dobrych kilku tygodni. Nic Pizzolatto jednak nie próżnuje w tym czasie i właśnie ogłoszono nazwiska czterech aktorów, którzy dołączą do obsady. 

31.10.2014
9:47
Kolejni aktorzy dołączają do obsady „Detektywa”
REKLAMA

Będą to Kelly Reilly, Michael Irby, Abigail Spencer oraz Leven Rambin. Reilly ("Lot", "Sherlock Holmes", "Eden Lake") wcieli się w jedną z drugoplanowych postaci, z kolei Irby ("Almost Human", "Szybcy i wściekli 5"), Spencer ("Suits", "Kowboje i obcy") oraz Rambin ("Igrzyska Śmierci", "Percy Jackson: Morze Potworów") otrzymali kontrakt na role epizodyczne. Wystąpią oni u boku Collina Farrella, Vince'a Vaughna i Taylora Kitscha, którzy już wcześniej otrzymali angaż i wystąpią w serialu w charakterze głównych bohaterów.

REKLAMA
detektyw obsada

Drugi sezon "Detektywa" będzie składał się z ośmiu odcinków, dwa pierwsze wyreżyseruje Justin Lin. Fabuła będzie skupiona wokół czterech głównych bohaterów – trójki policjantów oraz gangstera. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA