REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy zwiastun ekranizacji "Komórki" Stephena Kinga już w sieci

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnej ekranizacji prozy Stephena Kinga, tym razem opartej na powieści "Komórka". Do internetu trafił właśnie pierwszy zwiastun widowiska.

27.04.2016
10:04
Komóka - pierwszy zwiastun ekranizacji powieści Kinga już w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Co ciekawe, film "Komórka" jest już od dawna gotowy, od długiego czasu były jednak problemy z jego dystrybucją. Stąd też nie pojawiały się żadne nowe informacje czy materiały promocyjne dotyczące tego widowiska. Premiera pierwszego zwiastuna to dobry znak, świadczący o tym, że coś w tej sprawie się ruszyło i że niebawem będziemy mogli obejrzeć to dzieło. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, "Komórka" trafi do kin i na wybrane serwisy VOD w lipcu tego roku, a miesiąc wcześniej będzie dostępna w usłudze Ultra VOD.

REKLAMA

Pierwowzór filmu "Komórka" Stephena Kinga to powieść wydana w 2006 roku. Fabuła tego horroru opowiada o tajemniczym sygnale, przesyłanym przez telefony komórkowe, który sprawił, że ci, którzy odebrali połączenie, zmieniają się w bezrozumnych, pałających żądzą mordu szaleńców. Reżyserem ekranizacji jest Tod Williams ("Drzwi w podłodze", "Paranormal Activity 2"), za scenariusz odpowiedzialni są zaś Adam Alleca ("Ostatni dom po lewej") oraz sam King. W obsadzie znaleźli się między innymi John Cusack, Samuel L. Jackson, Alex ter Avest i Griffin Freeman.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA