REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wiemy, kiedy rusza sprzedaż biletów na Gorillaz! Zapłacicie za nie 0 zł. Tak, ZERO złotych

Oczekiwane przez wszystkich fanów koncerty Gorillaz w Europie nachodzą. Już w czerwcu brytyjska grupa wystąpi w czterech miastach: Budapeszcie, Kolonii, a także - co dla nas najważniejsze - Warszawie i Katowicach. Gdzie i kiedy będzie można kupić bilety?

10.05.2017
14:31
Gorillaz - We Got the Power
REKLAMA
REKLAMA

Bilety na koncerty Gorillaz będą dostępne tylko przez stronę Electronic Beats, oficjalnego partnera zespołu, w porozumieniu z którym grupa przygotowała aplikację The Lenz. Dzięki niej już od 20 kwietnia można poznać lepiej animowanych członków zespołu i ich świat. Całkiem niedawno w kilku miastach Polski pojawiły się murale w kolorze magenty, które pozwalają odkrywać nowe wideo ze świata Gorillaz i ich muzyki.

Kiedy i jak kupimy bilety na koncerty Gorillaz w Polsce?

15 maja o godzinie 12:00 ruszy przedsprzedaż biletów na koncerty Gorillaz dla klientów T-Mobile. W celu zakupu biletu będą musieli wysłać SMS-a na numer 80557 o treści GORILLAZ. W odpowiedzi dostaną kod zniżkowy, który będą musieli wykorzystać przy zakupie biletu, wpisując go na stronie serwisu transakcyjnego Going. Dla klienów T-Mobile została przeznaczona określona pula biletów, więc nie należy się martwić, że w przedsprzedaży znikną wszystkie.

17 maja ruszy sprzedaż biletów dla pozostałych chętnych. Będzie realizowana w dwóch pulach: od 17 maja 2017 od godz. 12:00 i od 25 maja 2017 od godz. 12:00. Fanów spoza T-Mobile obowiązują dokładnie te same zasady, co klientów sieci komórkowej, opisane powyżej.

Co istotne, bilety dostępne będą w cenie 0,00 zł!

Kupujący będą musieli pokryć jedynie koszt prowizji za zakup biletu w wysokości 1,23 zł brutto. Płatności realizowane będą za pośrednictwem systemu transakcyjnego Going.

Cóż, nie ma co - czyste szaleństwo. Mam wrażenie, że ta informacja sprawi, że serwery Electronic Beats mogą być w prawdziwym niebezpieczeństwie. W końcu kto nie chciałby zobaczyć swoich idoli podczas świetnego koncertu zupełnie za darmo?

Organizatorzy przewidzieli też ewentualne próby odsprzedawania biletów przez poszukiwaczy dodatkowej gotówki. Każda osoba, która chce wziąć udział w koncercie musi kupić od razu dwa imienne bilety. Dlaczego dwa? Bo life is for sharing. Oznacza to, że za opłatę manipulacyjną za nabycie dwóch biletów zapłacimy 2,46 zł. Warto wiedzieć, że musimy kupić od razu dwa bilety, ale nie możemy ich też zakupić więcej.

Szczegółowy regulamin dystrybucji dostępny będzie 15 maja 2017 na www.electronicbeats.pl i na stronie www.goingapp.pl.

Gorillaz class="wp-image-52439"

Gdzie dokładnie odbędą się koncerty Gorillaz w Europie?

Warszawa (PL): 14 czerwca, Nowy Teatr (Madalińskiego 10/16, 00-001 Warszawa)
Budapeszt (HU): 16 czerwca, Várkert Bazár (Ybl Miklós tér 4, 1013 Budapest)
Katowice (PL): 18 czerwca, MCK (Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice)
Kolonia (DE): 20 czerwca, Palladium (Schanzenstr. 40, 51063 Cologne)

Na koncertach Gorillaz zaprezentują materiał ze swojej najnowszej płyty Humanz. Recenzję albumu możecie przeczytać TUTAJ.

Finałowym elementem serii występów będzie koncert w Kolonii, który odbędzie się 20 czerwca. Będzie on udostępniany w formie streamingu 360° na stronie Electronic Beats.

T-Mobile umożliwia unikalne doświadczenie świata Gorillaz dzięki nowej technologii łączącej świat wirtualny z realnym, jednocześnie umożliwiając fanom bycie częścią muzycznego wydarzenia streamowanego w technologii 360° – powiedział Hans-Christian Schwingen, Chief Brand Officer w Deutsche Telekom.

Fani będą mogli zdobyć także bilety na wydarzenie w Kolonii, rejestrując się na www.electronicbeats.net, biorąc w ten sposób udział w loterii organizowanej centralnie przez Deutsche Telekom. Pierwsza pula loterii startuje w poniedziałek, 15 maja 2017, o godzinie 18:00 (CET).

REKLAMA

AKTUALIZACJA:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA