REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy zwiastun i dwa plakaty filmu "Kong: Skull Island"

Do Sieci trafił właśnie świeży zwiastun filmu "Kong: Skull Island", zawierający wiele niepublikowanych wcześniej scen. Zaprezentowano także dwa nowe plakaty promujące widowisko. 

17.11.2016
9:40
Nowy zwiastun i dwa plakaty filmu Kong: Skull Island
REKLAMA
REKLAMA

W porównaniu do pierwszego zwiastuna "Kong: Skull Island", który swoją premierą miał na Comic-Conie w San Diego, nowy materiał jest nieco dłuższy i inaczej zmontowany. Znalazło się w nim sporo scen, których wcześniej nie prezentowano, zatem jeżeli czekacie na to widowisko, które do kin trafi w marcu 2017 roku, niewątpliwie warto go zobaczyć.

Akcja filmu osadzona będzie w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, czyli w okresie, w którym telefony komórkowe i internet nie istniały, dzięki czemu mity i legendy rozpalały wyobraźnię, jak tłumaczy reżyser "Kong: Skull Island" Jordan Vogt-Roberts. Fabuła tej produkcji opowiadać będzie o tym, jak Kong został królem Wyspy Czaszek. W obsadzie filmu znaleźli się między innymi Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman oraz John C. Reilly. Akcja „Kong: Skull Island” rozgrywa się w tym samym uniwersum, co filmu „Godzilla” z 2014 roku w reżyserii Garetha Edwardsa. Na rok 2020 zaplanowane jest widowisko opowiadające o konflikcie obu bestii.

REKLAMA

Zobaczcie także dwa nowe plakaty promujące film:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA