REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kolejne imprezy kulturalne przełożone. Mastercard OFF Camera nie odbędzie się w planowanym terminie

Ze względu na koronawirusa, co chwilę pojawiają się informacje o kolejnych filmach, których premiery przeniesiono na późniejszy termin. Tak samo wstrzymywane są produkcje różnorakich tytułów. Przed COVID-19 nie uchroniły się również imprezy popkulturowe, w tym krakowski festiwal Mastercard OFF Camera.

13.03.2020
20:20
fot.: Pixabay
REKLAMA
REKLAMA

Z koronawirusem nie poradził sobie James Bond, ani Vin Diesel. „Nie czas umierać” zamiast w kwietniu, zobaczymy w listopadzie, „Szybkich i wściekłych 9” zamiast w tym roku, obejrzymy w następnym. Pod znakiem zapytania staje też coraz więcej wydarzeń. W naszym kraju zakazano organizacji imprez masowych. Zaplanowane na najbliższy czas eventy nie odbędą się, a ich lista z każdą chwilą się powiększa.

Millennium Docs Against Gravity miał odbyć się w kilku polskich miastach już w maju.

Festiwal przeniesiono jednak na wrzesień. Kraków, tradycyjnie już na przełomie kwietnia i maja miał zaroić się od światowych gwiazd filmu. To się jednak nie zdarzy. Przynajmniej nie w planowanym terminie.

Z powodu ogłoszonej przez Światową Organizację Zdrowia globalną pandemię, 13. edycja festiwalu Mastercard OFF Camera nie rozpocznie się 24 kwietnia. Nie wiadomo jeszcze, kiedy impreza miałaby się odbyć. W oficjalnym oświadczeniu organizatora czytamy:

Ze względu na pandemię COVID-19 i postępując zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa oraz zaleceniami władz państwowych, 13. edycja Mastercard OFF CAMERA nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 24 kwietnia – 3 maja 2020 roku.
O nowej dacie poinformujemy niezwłocznie po jej ustaleniu.

REKLAMA

Mastercard OFF Camera dołącza do listy wydarzeń zainfekowanych koronawirusem.

Ze względu na COVID-19 odwołano już chociażby 9. Krakowski Festiwal Komiksu, decyzja na temat organizacji Pyrkonu ma pojawć się 2 kwietnia, a kwietniowy Warsaw Comic Con odbędzie się jednak jesienią.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA