REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Korzystasz z TIDALA? Bilet na koncert Rihanny w Polsce kupisz wcześniej!

Tak, Rihanna zagra koncert w Polsce, który ma promować jej nadchodzącą płytę "Anti". W tym roku mogliśmy usłyszeć dwa kawałki z albumu: FourFiveSecondsBitch Better Have My Money. Premiera krążka została zapowiedziana na 4 grudnia 2015 roku. Jeśli masz jednak TIDALA albumu posłuchasz wcześniej, bo już 27 listopada. Wcześniej też kupisz bilet na koncert.

24.11.2015
15:30
Korzystasz z TIDALA? Bilet na koncert Rihanny w Polsce kupisz wcześniej!
REKLAMA
REKLAMA

Trasa koncertowa Rihanny zapowiada się spektakularnie. Artystka odwiedzi Europę i Amerykę Północną. W trakcie wizyty w Europie odbędzie się jej koncert w Polsce. Ten został zaplanowany na 5 sierpnia 2016 roku. Bilety na to wydarzenie będą dostępne lada chwila. Najszybciej dla subskrybentów TIDALA, którzy będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty przedsprzedaży.

Przedsprzedaż rozpocznie się w poniedziałek 30 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do środy 2 grudnia do godziny 10:00. Subskrybenci znajdą szczegóły przedsprzedaży logując się do swojego konta TIDAL. Nowi subskrybenci mogą zapisać się tutaj: TIDAL.com.

rihanna koncert

Tzw. reszta świata kupi bilety dopiero w momencie, kiedy zakończy się przedsprzedaż dla użytkowników platformy TIDAL.

REKLAMA

W Europie gościem specjalnym na koncercie artystki będzie The Weeknd (muzyk będzie towarzyszyć Rihannie w części jej trasy koncertowej), a jako support został zapowiedziany Big Sean.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA