REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Kosmiczna załoga" otrzyma swój serial

"Kosmiczna załoga", film z 1999 roku uchodzący za ulubioną komedię wszystkich fanów "Star Treka", dostanie drugie życie. Wytwórnia Paramount zamierza stworzyć na jego podstawie serial telewizyjny.

22.04.2015
10:53
Kosmiczna załoga otrzyma swój serial
REKLAMA
REKLAMA

"Kosmiczna załoga" to zabawny pastisz kina sci-fi, opowiadający o zespole aktorów, gwiazd pełnego awanturniczych przygód serialu "Galaxy Quest", zdjętego z wizji w latach siedemdziesiątych. Dwadzieścia lat później, gdy po ich dawnej sławie pozostały już tylko wspomnienia, wizytę składają im... kosmici, przekonani, że "Galaxy Quest" był zapisem autentycznych wydarzeń, w których brali udział. Przybysze proszą aktorów, by ci pomogli im uratować wszechświat.

kosmiczna załoga
REKLAMA

Serial Paramount będzie prawdopodobnie próbą opowiedzenia tej samej historii, uzupełnionej o dodatkowe wątki. Nie wiadomo, czy wystąpi w nim ktoś z oryginalnej obsady "Kosmicznej załogi", w skład której wchodzili m. in. Tim Allen, Sigourney Weaver, Alan Rickman czy Tony Shalhoub, jednak szanse na to są niewielkie. Pewne jest natomiast to, że zaangażowani w jego produkcję będą twórcy filmu z 1999 roku - scenarzystą będzie Robert Gordon, reżyserem - Dean Parisot, a producentami wykonawczymi - Mark Johnson oraz Melissa Bernstein.

Informacja na temat planowanej premiery serialu "Kosmiczna załoga" nie została podana do publicznej wiadomości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA