REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Zrób sobie walentynkowy prezent. Koszulki Marvela i DC w promocji na Zalando Lounge

Jesteśmy co prawda w środku miesiąca, ale jeżeli w Waszych portfelach zostało jeszcze parę złotych, to już wiecie, w czym można je ulokować.

14.02.2019
14:41
zalando marvel i dc promocja
REKLAMA
REKLAMA

Bodaj największy klub zakupowy w Europie - Zalando Lounge - wprowadził promocję na ubrania sygnowane przez marki Marvel i DC. Akcja obowiązuje od dziś i potrwa do końca tego tygodnia, czyli do 17 lutego.

Koszulki czy bluzy są teraz przecenione nawet do 80%. Jeżeli wcześniej za przykładowy T-shirt należało zapłacić 150 zł, tak teraz tę samą koszulkę można zdobyć za 55-59 zł. W przypadku bluz ceny stopniały z 325 zł do 155-179 zł. Z kolei koszulki damskie nie kosztują już 160 zł a 75 zł. Słowem… shut up and take my money!

zalando dc class="wp-image-253504"

W ofercie oczywiście sami znani herosi z uniwersum DC i Marvela.

Wzory z poszczególnymi członkami Avengers, Deadpoolem czy też Batmanem, Ligą sprawiedliwości czy czarnymi charakterami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz bluz i koszulek są też plecaki, pidżamy, czapki, ubrania dla dzieci, a nawet piórniki. Nie dość, że się ubierzesz, to jeszcze możesz skompletować część szkolnej wyprawki.

REKLAMA

Zalando Lounge, obecne w Polsce od 2017 roku, chwali się tym, że ma już 15 milionów zarejestrowanch członków klubu. Mogą oni cieszyć się dostępem do oferty różnych marek w dużo niższych cenach.

Promocja trwa od 14 do 17 lutego na Zalando Lounge.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA