REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun horroru Krąg vs Klątwa jest niedorzeczny. Nie mogę uwierzyć, że film naprawdę powstaje

Pamiętacie filmową modę na azjatyckie horrory, która wdarła się do Polski jakieś 10 lat temu? Pośród masy filmów grozy, dwie serie stały się najbardziej popularne – Krąg z dziewczyną wychodzącą z telewizora oraz Klątwa z małym, straszącym chłopczykiem.

14.01.2017
18:40
Zachodni zwiastun horroru Krąg vs Klątwa jest niedorzeczny
REKLAMA
REKLAMA

Japończycy postanowili, że połączą obie marki w jedną całość. Skoro azjatyckie horrory nie są już tak popularne jak wcześniej, filmowcy z Kraju Kwitnącej Wiśni zamierzają uderzyć ze zdwojoną siłą. Tak powstał pomysł na Krąg vs Klątwa – przedsięwzięcie, które można porównać do głośnego zestawienia innej pary maszkar – Jasona z Piątku Trzynastego oraz Freddy’ego z Koszmaru z ulicy Wiązów.

Wtedy efekt nie był spektakularny. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tym razem będzie podobnie. Film Krąg vs Klątwa doczekał się kolejnego zwiastuna. Tym razem skierowanego na zachodnie rynki, wraz z napisani w języku angielskim. Wszystko z okazji uczczenia faktu, że Krąg vs Klątwa będzie w ograniczonym stopniu dystrybuowane poza Japonią.

REKLAMA

Jeżeli nie oglądacie zwiastunów filmów grozy, z obawy przed przerażającymi ujęciami – tym razem możecie być spokojni. Trailer filmu Krąg vs Klątwa na pewno nie przyprawi was o palpitacje serca. Wręcz przeciwnie! Materiał reklamowy momentami sprawia wrażenie parodii w stylu Strasznego filmu. Do tego poziom aktorstwa azjatyckich nastolatek przypomina podrygi statystów ze swojskich Trudnych spraw.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA