REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Mam nadzieję, że twoja moc wystarczy” – „Kraina Lodu 2” z nowym zwiastunem

W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun zaplanowanego na listopad sequela megahitu Disneya – „Kraina Lodu 2”.

11.06.2019
16:22
Kraina Lodu II - Anna i Elsa
REKLAMA
REKLAMA

Kraina Lodu” jest najbardziej kasowym filmem animowanym w historii. Film Chrisa Bucka i Jennifer Lee z 2013 roku zarobił ponad 1,2 mld dol. na całym świecie, plasując się na pozycji nr 14 wśród najlepiej zarabiających filmów w historii kinematografii. Ponadto film został uhonorowany dwoma Oscarami (za „Najlepszy Film Animowany” oraz „Najlepszą Piosenkę” - Let it Go), Złotym Globem, a także wieloma innymi prestiżowymi nagrodami. Nic więc dziwnego, że Disney chciał stworzyć sequel swojego największego hitu.

Prace nad sequelem ogłoszono krótko po premierze oryginalnego filmu. Trwały zatem kilka lat, ale właśnie znajdują się na ostatniej prostej. „Kraina Lodu 2” pojawi się w polskich i światowych kinach już 22 listopada, a my dostaliśmy właśnie drugi zwiastun nadchodzącej produkcji.

Tym razem Elsa, jej siostra Anna oraz towarzysze: Olaf, Kristoff i Sven wybiorą się w pełną przygód wyprawę poza granice królestwa Arendelle, aby sprostać nieokreślonemu przeciwnikowi i odkryć zagadkę z przeszłości.

Baliśmy się, że twoja moc może być za silna. Teraz mamy nadzieję, że będzie wystarczająca – mówi w nowym materiale kamienny troll, przed tym jak wysyła ekipę na trudną misję.

REKLAMA

Zapowiada się kolejna pełna przygód historia, którą będą mogły pokochać miliony na całym świecie.

W obsadzie powrócą znani z pierwszej części aktorzy: Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, Josh Gad i Santino Fontana. W nowych rolach usłyszymy natomiast: Evan Rachel Wood i Sterlinga K. Browna. W polskiej wersji językowej powrócą zaś: Anna Cieślak, Lidia Sadowa, Grzegorz Kwiecień, Paweł Ciołkosz oraz Czesław Mozil, brawurowo wcielający się w postać bałwana Olafa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA