REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Jak tu nie kochać letnich festiwali? Post Malone, Macklemore i Years & Years na Kraków Live Music Festival

Znamy już główne gwiazdy tegorocznej odsłony Kraków Live Music Festival. Nic tylko zaklepać sobie dwa sierpniowe dni na to wydarzenie, bo o nim, jak i na nim, będzie głośno.

28.02.2019
18:27
kraków live music festival 2019 lineup
REKLAMA

W Krakowie swoje hity zaprezentuje DJ Snake.

REKLAMA

Każdy zna go z kolaboracji z Major Lazer i utworu Lean On, choć z pewnością nie tylko. W dorobku pochodzącego z Francji DJ-a i producenta, znajdują się przecież jeszcze takie hity jak Turn Down For What czy Bird Machine. Ostatni, i jak do tej pory jedyny album muzyka, to pochodzący z 2016 „Encore”.

DJ Snake był dwukrotnie nominowany do nagród Grammy. Jako producent muzyczny współpracował m.in. z Pitbullem i Lady Gagą. Właśnie wspólne dzieło z tą ostatnią przyniosło mu wspomnianą nominację. Mowa o albumie „Born This Way”. Z kolei drugą nominację otrzymał za teledysk do Turn Down for What. DJ Snake zagra 16 sierpnia.

Macklemore również zagra na Kraków Live Music Festival 16 sierpnia.

Amerykanin zaczął tworzyć jeszcze w 2000 roku. Jego ostatni krążek do „Gemini” z 2017 z pochodzącym z niego Glorious czy Good Old Days. Ostatni raz artysta zagrał dla polskiej publiczności na warszawskim Torwarze w 2018.

Post Malone będzie promować album „beerbongs & bentleys” z 2018 roku.

Artysta zawita do Krakowa 17 sierpnia. Fani nie musieli na niego długo czekać, gdyż rok temu mogliśmy oglądać gwiazdora na Open’er Festivalu.

Post Malone w lutym 2015 wydał utwór White Iverson, który osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisie SoundCloud. To doprowadziło go do podpisania kontraktu muzycznego z wytwórnią Republic Records. Obecnie ma na koncie dwa pełne albumy, a także kilka singli, które ukazały się już po premierze „beerbongs & bentleys”. Mowa o Wow. oraz Sunflower – ten ostatni utwór promował ścieżkę dźwiękową z nagrodzonego Oscarem filmu „Spider-Man Uniwersum”.

Tego samego dnia przed krakowską publiką zagra grupa Years & Years.

Udało im się wyprzedać tegoroczny koncert na warszawskim Torwarze, więc to dowód na to, że publika ich kocha. Olly Alexander wraz z kolegami z zespołu promują album „Palo Santo” z 2019.

Ich muzyka opisywana jest jako mieszanka R&B, electropopu i elementów house'u z lat 90. Grupa powstała w 2010 w Londynie i ma na koncie dwa albumy.

Ceny biletów.

REKLAMA

Karnety Early Bird w cenie 369 zł będą dostępne w sprzedaży od 1 do 14 marca lub wyczerpania puli. Karnet 2-dniowy z polem namiotowym to koszt 429 zł.

Później od 15 marca do 6 sierpnia lub do wyczerpania puli biletów 2-dniowy karnet będzie można dostać za 399 zł, a ten z polem namiotowym za 459 zł. Bilet jednodniowy będzie w cenie 249 zł. Z kolei od 7 sierpnia karnet na 2 dni będzie kosztować 419 zł, z polem polem namiotowym - 479 zł, a bilet jednodniowy - 269 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA