REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Nawałnica mieczy. Krew i złoto, czyli kolejna kontynuacja Gry o tron już w Audioteka.pl

W serwisie Audioteka.pl pojawiła się kolejna część sagi Pieśń ognia i lodu. Fani oczekujący na premierę Wichrów zimy mogą sobie przypomnieć teraz w formie audiobooka drugą część trzeciego tomu cyklu George'a R.R. Martina o tytule Nawałnica mieczy. Krew i złoto.

06.02.2017
17:38
Gra o tron rekord
REKLAMA
REKLAMA

Telewizyjna Gra o tron jest dziś za sprawą serialu stacji HBO jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii fantasy. Produkcja bazuje na cyklu książek George'a R.R. Martina o nazwie Pieśń lodu i ognia.

Audioteka.pl już kilka lat temu adaptowała w formie audiobooka pierwszy tom serii książek twórcy świata Gry o tron.

Zrealizowano ten projekt z ogromnym rozmachem, a Gra o tron w wersji audio to tzw. superprodukcja odgrywana przez zespół aktorów, wśród których znaleźli się Robert Więckiewicz (Eddard "Ned" Stark), Agata Kulesza (Catelyn Stark) i Jacek Braciak (Tyrion Lannister). W audiobooku oprócz dialogów znalazła się też muzyka, a reżyserią zajął się Krzysztof Czeczot.

Audioteka.pl nie poszła jednak za ciosem i nie zrealizowała w podobny sposób kolejnych części cyklu. Te pojawiły się w formie klasycznego audiobooka czytanego przez lektora. Teraz do sprzedaży trafił czwarty audiobook bazujący na prozie George'a R.R. Margina, czyli druga część trzeciego tomu sagi o tytule Nawałnica miedzy. Krew i złoto.

Dzisiaj w serwisie Twitter profil Audioteki pochwalił się dodaniem nowej produkcji do katalogu.

W tym tomie obserwujemy świat Gry o tron, w którym na Żelaznym Tronie zasiada Jeffrey z rodu Lannisterów. Lord Stannis, który rości sobie prawa do korony, jest manipulowany przez Melisandre. Obserwujemy też wędrówkę Daenerys, która nadal zbiera sojuszników w towarzystwie swoich trzech smoków. Obrońcy Muru szykują się zaś do odparcia kolejnego zagrożenia.

Audiobooka o tytule Nawałnica mieczy. Krew i złoto można kupić w serwisie Audioteka.pl za 35 zł.

REKLAMA

Serwis pozwala przed zakupem pobrać 2,5 godziny materiału na próbę. Wydawcą audiobooka jest Zysk i S-ka. Audiobook nie jest pozbawiony żadnych fragmentów i ma długość 22 godziny i 46 minut. Wydawca nie szedł na skróty i nie pozbawił książki w wersji audio treści, jak to się czasem dzieje w przypadku tak obszernych produkcji.

Lektorem jest Krzysztof Banaszyk, którego wcześniej można było posłuchać w wersjach audio książek George'a R.R. Martina o tytule Gra o tron, Starcie królów i Nawałnica mieczy. Stal i śnieg, czyli odpowiednio pierwszego, drugiego i pierwszej części trzeciego tomu sagi Pieśń ognia i lodu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA