REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale

TVN kręci nowy serial pt. „Królestwo kobiet”. W obsadzie m.in. Krystyna Janda i Jan Peszek

Właśnie wystartowały zdjęcia do najnowszej produkcji własnej stacji TVN. W „Królestwie kobiet”, bo tak nazywa się serial, zagrają m.in. Krystyna Janda, Jan Peszek, Karolina Gruszka i Gabriela Muskała.

08.07.2020
19:52
krolestwo kobiet nowy serial tvn janda peszek
REKLAMA
REKLAMA

Fabuła nowego serialu TVN będzie koncentrować się wokół losów czterech bohaterek, które niespodziewanie znajdą się w samym środku kryminalnej intrygi. Kobiety, które z pozoru dzieli wszystko, połączy wspólna walka o rozwikłanie zagadki i stawienie czoła przeciwnościom. W sieci pojawiła się już krótka zapowiedź filmu:

„Królestwo kobiet”: lista twórców tego serialu robi wrażenie!

W głównych rolach zobaczymy Krystynę Jandę („Człowiek z marmuru”, „Tatarak”), Gabrielę Muskałę („Fuga”, „7 uczuć”), Karolinę Gruszkę („Oficer”, „Maria Skłodowska-Curie”)  i Aleksandrę Adamską („Miasto 44”, „Miłość jest wszystkim”). Na planie „Królestwa kobiet” towarzyszyć im będą m.in. Jan Peszek, Justyna Schneider, Artur Żmijewski i Rafał Maćkowiak.

Oprócz znakomitej obsady, wrażenie robi również nazwisko reżysera — jest nim Maciej Bochniak (prywatnie mąż Joanny Kulig), który ma na koncie m.in. takie tytuły jak „Disco Polo”, „Belfer”, czy niedawna, wyprodukowana dla Playera, „Szadź”.

Jak zapowiadają twórcy, „Królestwo kobiet” będzie komedią, w której kontrolę przejmuje płeć piękna, a kobieca siła i solidarność okaże się kluczowa dla akcji serialu:

„Królestwo kobiet” — kiedy premiera?

Choć stacja na razie nie zdradza szczegółów, wiadomo, że zdjęcia do nowego serialu TVN już wystartowały. Najprawdopodobniej, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie twórcom „Królestwa kobiet”, nowa produkcja zadebiutuje jeszcze tej jesieni.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

* Zdjęcie główne: Facebook/Królestwo-Kobiet-TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA