REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Krótka piłka: Keanu Reeves morduje gangsterów w zwiastunie "John Wick"

Keanu skończył 50tkę, ale jak widać na zwiastunie jego najnowszego filmu "John Wick", trzyma się naprawdę nieźle. Tym razem słynny aktor wciela się w rolę „emerytowanego” mordercy na zamówienie, któremu (nieświadomi tego, z kim mają do czynienia) gangsterzy następują na odcisk. John Wick – tytułowy bohater filmu – za śmierć swojego psa postanawia rozgromić całą mafię.

12.09.2014
18:19
Krótka piłka: Keanu Reeves morduje gangsterów w zwiastunie „John Wick”
REKLAMA

Chociaż idiotycznie to brzmi i jeszcze idiotyczniej wygląda w zwiastunie, to tak właśnie przedstawia się fabuła najnowszego filmu, w którym wystąpi Keanu Reeves. John Wick to facet, który stracił żonę, a jedynym wspomnieniem po niej jest ukochany pies. Gdy młodzi gangsterzy (wśród nich Alfie Allen) mordują zwierzątko, czeka ich za to odpowiednia kara. W ślad za nimi udaje się ex zabójca (Keanu Reeves), który przy okazji dowiaduje się, że jego stary przyjaciel przyjął zlecenia na zabicie go.

REKLAMA

Pomijając jednak mało przekonujący zwiastun, przyznacie, że Keanu z karabinem w ręku znów powoduje ciarki na skórze. Premiera filmu "John Wick" 24go października 2014 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA