REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Krótka piłka: Piąty sezon serialu Gra o Tron… bez Hodora?!

Bracia i siostry, wielki smutek nastanie w naszych sercach. To czarny dzień dla wszystkich miłośników serialowej Gry o Tron. Hodor nie pojawi się w piątym sezonie tej produkcji.

04.09.2014
10:04
Krótka piłka: Piąty sezon serialu Gra o Tron… bez Hodora?!
REKLAMA
REKLAMA

Niestety, ta wiadomość jest już pewna. Nie mówimy o żadnej plotce ani kaczce dziennikarskiej. Informacji udzielił sam Kristian Nairn, wcielający się w Hodora. W wywiadzie dla Yahoo aktor przyznał:

„Mam wolne od serialu na cały sezon. Głównie z powodu tego, że historia mojej postaci zbliża się do końca z perspektywy książkowych oryginałów. Będę się mógł dzięki temu poświęcić Rave of Thrones (projekt muzyczny – red.) oraz podróżowaniu po świecie.”

Wiemy więc, że wątek Brana Starka będzie całkowicie nieobecny w piątym sezonie Gry o Tron. Jeżeli interesuje was trójoka wrona – cóż, musicie uzbroić się w ogromne pokłady cierpliwości. On oraz Hodor nie pojawią się w następnych odcinkach, zmniejszając ilość prowadzonych jednocześnie wątków. To może z kolei bardzo pozytywnie wpłynąć na serial. Ten, w przeciwieństwie do książkowych oryginałów, obejmuje wszystkie historie oraz wszystkie postacie jednocześnie, co wymusza na producentach bardzo surowe racjonowanie antenowego czasu.

REKLAMA
hodor gra o tron 1

Mimo wszystko, Gra o Tron bez Hodora to już trochę nie to samo. Hodor? Hodor...

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA