REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Rewelacyjne kryminały za dychę w Biedronce. Sprawdź, jakie tytuły kupisz

Jest poniedziałek, jest i nowa promocja na książki w Biedronce. Tym razem kupimy blisko 100 przecenionych tytułów. Za każdy z nich zapłacimy zaledwie dychę.

23.10.2017
9:48
Kryminały w Biedronce - sprawdź, jakie tytuły warto kupić
REKLAMA
REKLAMA

Do wyboru mamy książki kryminalne różnych autorów - i to one stanowią najciekawszą część oferty - ale znajdzie się też parę romansów, biografii, książek historycznych czy poradników. Nowa promocja obejmuje także książki kucharskie i propozycje z literatury dziecięcej.

Kryminały w Biedronce - co warto kupić?

Domofon

kryminały w biedronce class="wp-image-103924"

Książka Zygmunta Miłoszewskiego z pogranicza kryminału i horroru. Rewelacyjny dreszczowiec, od którego zaczęłam przygodę z literaturą tego polskiego pisarza. Jeśli znacie już trylogię o prokuratorze Szackim, to wiecie, że po powieści Miłoszewkiego po prostu warto sięgnąć. A jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać żadnej książki jego autorstwa, to dobra okazja, aby te braki uzupełnić. Domofon to książka o atmosferze niepokoju, zaskakująca, dziwna. Akcja powieści rozgrywa się w jednym z bloków z wielkiej płyty, jakich mnóstwo na polskich osiedlach. Ale to miejsce skrywa niezwykłą tajemnicę. Próba jej rozwikłania może okazać się bardzo niebezpieczna...

Ziarno prawdy

kryminały w biedronce class="wp-image-103936"

Miłoszewski razy dwa na liście, a jakże! Ziarno prawdy to druga z kolei powieść, wchodząca w skład trylogii o prokuratorze Szackim. Akcja książki rozgrywa się w Sandomierzu, gdzie dochodzi do mordów, mających prawdopodobnie podłoże antysemickie. Szacki próbuje zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi i jaki związek ma zamierzchła, zdawałoby się, historia ze współczesnością. Na podstawie powieści powstał film o tym samym tytule z Robertem Więckiewiczem w roli głównej.

Noc i ciemność

kryminały w biedronce class="wp-image-103939"

Nieumieszczenie na takiej liście powieści Agathy Christie, skoro jej książki dostępne są w ofercie, byłoby grzechem. Noc i ciemność to nieco inna wersja opowiadania Śmiertelna klątwa z panną Marple w roli głównej. Bohaterem powieści jest Michael Rogers, chłopak, który nigdzie nie potrafi zagrzać na dłużej miejsca. Jego marzeniem jest kupno domu, na którego nie tylko go nie stać, ale przed którym przestrzega go cyganka. Wkrótce młody mężczyzna poznaje Ellie, bogatą Amerykankę. Wspólnie wprowadzają się do wymarzonej posiadłości. Niestety, ta chyba naprawdę okazuje się przeklęta, bo Ellie ginie w niewyjaśnionych okolicznościach.

Pochłaniacz

promocja na książki w biedronce class="wp-image-103945"

Pochłaniacz to książka Katarzyny Bondy. Tytuł jest pierwszą z kolei częścią tetralogii poświęconej Saszy Załuskiej. Główna bohaterka powieści jest profilerką. W książce poznajemy jej osobistą historię, która będzie motorem napędowym kolejnych tomów, ale także towarzyszymy postaci w śledztwie. Pochłaniacz to wciągająca opowieść o sprawie, która swoje korzenie ma w historii sprzed kilkunastu lat. Książka Bondy trzyma w napięciu do ostatnich stron.

Krew na śniegu

biedronka promocja class="wp-image-103951"

Powieść autorstwa Jo Nesbo. Krew na śniegu opowiada o Olavie, który... zakochuje się w kobiecie, choć nie powinien. Po pierwsze, ona jest żoną jego szefa. A po drugie, to mężczyzna właśnie dostał zlecenie, żeby ją zabić. Olav na życie zarabia jako płatny morderca. Ta sprawa będzie dla niego jednak trudniejsza niż zazwyczaj.

A co poza tym?

Poza wymienionymi tytułami w Biedronce znajdziemy również Lśnienie autorstwa Stephena Kinga oraz powieści Remigiusza Mroza, jednego z najbardziej płodnych współczesnych pisarzy, specjalizujących się w thrillerach, kryminałach i political-fiction. Na półkach pojawią się też książki takich autorów jak Jojo Moyes, Graham Masterton, Cezary Harasimowicz, Barbara Rybałtowska czy Michał Witkowski. Pełna lista dostępnych pozycji do zakupu znajduje się TUTAJ.

Ile zapłacimy?

Za każdą książkę zapłacimy 9,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na książki w Biedronce trwa do 5 listopada tego roku. Tytuły jednak są tak ciekawe i poczytne, że warto nie czekać na ostatnią chwilę, jeśli chcemy zasilić nimi swoją biblioteczkę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA