REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wyciekł zwiastun serialu Krypton od SyFy. Historia dziadków Supermana wygląda zadziwiająco dobrze

Krypton to nowy serial SyFy zaplanowany na 2017 rok. Redakcja portalu CBR weszła w posiadanie zwiastuna promującego pierwszy sezon tego widowiska. Materiał reklamowy robi zaskakująco dobre wrażenie.

19.04.2017
9:15
Zwiastun serialu Krypton
REKLAMA
REKLAMA

Krypton to nazwa planety, z której pochodzi Superman oraz jego ród. Nim Kal-El wylądował na planecie Ziemia, jego przodkowie walczyli o przyszłość dla siebie oraz swoich potomków. Ród El oraz ród Zod byli niczym dwa Domy z Gry o tron, rywalizując lub zawierając sojusze, w zależności od wymogów sytuacji.

Krypton zapowiada się zadziwiająco solidnie.

Chodzi mi zwłaszcza o efekty specjalne, które prezentują się naprawdę nieprzeciętnie. Gdyby ktoś pokazał mi trailer bez żadnego kontekstu oraz napisów, na pewno nie postawiłbym na SyFy. No, na pewno nie za pierwszym, drugim ani trzecim razem.

REKLAMA

Chociaż Krypton zapowiada się ciekawie, trzeba pamiętać, że nie jest to serial o Supermanie. Telewizyjna produkcja korzysta z nawiązań do najpopularniejszego bohatera komiksów na świecie, ale robi to z głową i rozmysłem. Krypton ma posiadać własnych bohaterów, własną historię oraz własną specyfikę. Człowiek ze stali ma być tutaj zupełnie niepotrzebny.

Obecność Supermana jest niemożliwa również z powodu linii czasowej. Akcja serialu rozgrywa się na długie lata nim Kal-El przychodzi na świat. Z perspektywy ludzkiego drzewa genealogicznego bohaterami Kryptonu są dziadkowie popularnego super-bohatera, z młodym Sag-Elem na czele.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA