REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Krzysztof Bosak mędrcem i bohaterem internetu. Od kilku dni furorę robi #ZapytajKrzycha

Czasem jedno zdanie osoby publicznej jest w stanie przejść do annałów popkultury i przy okazji dać masę zabawy internautom. Najlepszym tego przykładem stał się, chyba trochę bezwiednie, Krzysztof Bosak. #ZapytajKrzycha robi furorę w sieci.

18.09.2020
17:00
Krzysztof Bosak - w sieci trenduje #ZapytajKrzycha
REKLAMA
REKLAMA

Wszystko zaczęło się od dyskusji z 13 sierpnia 2020 roku, w której brał udział Krzysztof Bosak, a dotyczyła ona zagadnień dotyczących uboju rytualnego. Podczas konwersacji na Twitterze w odpowiedzi na opinię jednego z użytkowników, który sprzeciwiał się bestialskiemu zabijaniu zwierząt bez ogłuszania, Bosak odparł już w pierwszym zdaniu:

Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

I właśnie to pierwsze zdanie zrobiło niemałą furorę w sieci. Internauci szybko podłapali nadarzającą się okazję i zaczęli doklejać odpowiedź Bosaka do swoich, często prześmiewczych i absurdalnych (choć czasem też i nawiązujących do sytuacji politycznej) pytań. Tym samym obnażając, chcąc nie chcąc, słabość jego argumentów i filozofii życiowej.

W każdym razie #ZapytajKrzycha od wielu dni trenduje w sieci, a my postanowiliśmy zebrać najlepsze z nich w jednym miejscu.

Mądrość i humor ludu czasem nie ma sobie równych.

REKLAMA

A wy o co spytalibyście się Krzysztofa Bosaka?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA