REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Mdlejący Krzysztof Ibisz podbija TikToka. Gwiazdor tłumaczy się z dramatycznego wideo

Krzysztof Ibisz, "mdlejący na wizji" stał się w ostatnim czasie hitem na TikToku. Wideo z udziałem prezentera, który w pewnym momencie łapie się za gardło i mdleje, w błyskawicznym czasie obiegło sieć. Krzysztof Ibisz postanowił jednak uspokoić swoich fanów, tłumacząc, że jest zdrowy. Zaapelował, aby uważać na fałszywe treści.

24.04.2023
14:41
Krzysztof Ibisz
REKLAMA

Krzysztof Ibisz na przestrzeni lat prowadził wiele rozrywkowych programów, zawsze będąc w świetnej kondycji. Dlatego wideo, które znalazło się niedawno na TikToku wywołało sporo zamieszania. Ibisz w trakcie prowadzenia show łapie się za gardło i upada na ziemię.

REKLAMA

Ibisz tłumaczy się z viralowego filmiku na TikToku.

Filmik, który zatytułowany został na TikToku "Krzysztof Ibisz mdleje na wizji" wprowadził w niepokój wielu fanów gwiazdora Polsatu. Ibisz od razu postanowił uspokoić wielbicieli, podkreślając, że wideo jest zmanipulowane, a on sam czuje się bardzo dobrze. Warto dodać, że wideo, na którym mdleje dziennikarz, jest fragmentem serialu "Policjantki i policjanci".

I mamy kolejny viral (ponad 2 mln wyświetleń), ale spokojnie Kochani, czuję się dobrze. To tylko fragment serialu "Policjantki i policjanci", który został zmanipulowany do utworzenia tego viralu. Bądźcie czujni na fałszywe treści - napisał prezenter, uspokajając zmartwionych fanów.

REKLAMA

Krzysztof Ibisz we wrześniu 2022 roku po raz trzeci został ojcem

Krzysztof Ibisz na szczęście prywatnie jest w świetnej kondycji. Aktualnie gwiazdor cieszy się ojcostwem, gdyż rok temu został tatą wyczekanego synka, Borysa który jest owocem małżeństwa z lekarką oraz byłą gwiazdą "Top Model", Joanną Kudzbalską. Prezenter poślubił swoją ukochaną w sierpniu 2021 roku.

Ibisz jest również tatą dwóch synów z poprzednich związków: 23-letniego Maksymiliana oraz 16-letniego Vincenta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA