REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala z powodu koronawirusa. Artysta prosi o spokój i modlitwę

Krzysztofa Krawczyka dopadł koronawirus. Artysta poinformował o tym na swoim facebookowym fanpage'u. W udostępnionym poście prosi o spokój i modlitwę.

23.03.2021
20:00
Krzysztof Krawczyk ma COVID-19. Koronawirus dopadł artystę
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż nie wszyscy chcą w to wierzyć, koronawirus już ponad rok temu wdarł się do naszej rzeczywistości i nie chce odpuścić. Właśnie przechodzimy trzecią falę pandemii i dzienne liczby zakażeń wciąż przerażają. COVID-19 dopada tysiące kolejnych osób. Wirus nie patrzy na status danego człowieka, dlatego też wiele zakażonych gwiazd wykorzystuje swoje zasięgi, aby szerzyć świadomość na jego temat. Tak było w przypadku Andrzeja Piasecznego, do którego to przypadku nawiązuje w swoim poście Krzysztof Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa

Jak się okazuje piosenkarza znanego z wielu ponadczasowych hitów pokroju Parostatek również dopadł koronawirus. Krzysztof Krawczyk poinformował o tym na swoim facebookowym fanpage'u:

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą,która jeszcze nie ma wyniku,ale jest na kwarantannie w domu. Milknę — czytamy na początku wpisu.

W dalszej części postu Krzysztof Krawczyk prosi, aby fani dali mu walczyć z koronawirusem w spokoju i wyraża swoją solidarność z innymi zakażonymi, szczególnie wspomnianym Andrzejem Piasecznym:

Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi,których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie!

Piosenkarz nie poddaje się i na koniec swojego wpisu informuje, że jak tylko poczuje się lepiej to da swoim fanom znać. A w miarę potrzeby menadżer artysty, będzie przedstawiał informacje o jego stanie zdrowia:

REKLAMA

Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę!
Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala.
Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA