REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Krzysztof Rutkowski śpiewa w klipie disco-polo. A podobno 2021 miał być łaskawszy

Czy to jest możliwe? – tak brzmi tytuł utworu grupy Fisher, w którym udzielił się wokalnie Krzysztof Rutkowski. Rok 2021 ledwo się zaczął, a już ostro daje do pieca.

19.01.2021
10:08
Krzysztof Rutkowski w scenie z wideoklipu grupy Fisher
REKLAMA
REKLAMA

Zresztą z tym piecem to nie przesadzam, bo akcja utworu Czy to jest możliwe? po części rozgrywa się w… piekarni. Grupa Fisher z pewnością zapisze się w historii polskiej muzyki. W klipie do ich kawałka zobaczycie nie tylko wypiekanie chleba i zbiorowy układ taneczny w piekarni, ale też popis wokalny Krzysztofa Rutkowskiego, niegdyś znanego tylko jako detektywa.

Rutkowski potraktował swój występ w klipie grupy Fisher poważnie. Detektyw udostępnił na potrzeby nagrania, fragmenty wideo z uroczystości swojego ślubu.

REKLAMA

Krzysztof Rutkowski pięknie się rozwija na naszych oczach. Jego kariera detektywa-celebryty powoli odchodzi już w niepamięć, gdyż zostaje przykrywana kolejnymi voltami w jego CV. Ma on na koncie także role w filmach („Gulczas, a jak myślisz...”) oraz serialu „Sukces”. Był też posłem na Sejm IV kadencji. Teraz realizuje się jako wokalista.

Oby nie był to tylko discopolowy epizod, ale skromny wstęp do większej prezencji pana Krzysztofa w klipach muzycznych. Zalecam też wzięcie pod uwagę hip-hopu, bo tutaj widzę niemałe perspektywy, a może i nawet industrial metal. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość, ale wydaje się, że zapowiada się ekscytująco.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA