REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

24 godziny rozmów z gośćmi i widzami. Krzysztof Stanowski gotowy na specjalny odcinek Hejt Parku

Już dziś o 12:00 w południe startuje specjalny odcinek Hejt Parku, który zakończy się dopiero... 24 godziny później. Oznacza to, że Krzysztof Stanowski będzie rozmawiał z gośćmi i odbierał telefony przez całą dobę. Czego jeszcze możemy spodziewać się po tym nieprawdopodobnie długim materiale?

14.07.2021
11:30
krzysztof stanowski hejt park 24 godziny
REKLAMA

Odcinek Hejt Partu, który ma trwać przez 24 godziny bez przerwy, zapowiedziano już jakiś czas temu. Przed tygodniem Krzysztof Stanowski (którego sylwetkę przybliżamy w tym świeżutkim, obszernym materiale) przypomniał w swoich mediach, że już 14 lipca w samo południe wystartuje live, który potrwa całą dobę. Rosnąca popularność Kanału Sportowego (w czerwcu 2021 roku posiadał 500 tys. subskrybentów i ponad 150 mln wyświetleń materiałów na YouTube) nie pozostawia wątpliwości, że prowadzący może spodziewać się telefonów o każdej godzinie.

Choć od czasu pamiętnego i długo dyskutowanego odcinka, w którym Stanowski gościł Jasia Kapelę, żadnemu epizodowi Hejt Parku nie udało się wykręcić wyniku na poziomie prawie 3 mln (w ostatnim czasie wyświetlenia HP to stabilne – i imponujące – kilkaset tys. do miliona), zdecydowana większość materiałów osiąga sukces, a stabilny i wierny fanbase rośnie w siłę. Od premiery pierwszego epizodu programu minęło już blisko 500 dni, o czym w ostatnim czasie wspomniał admin facebookowego fanpage'a. Wkrótce, co oficjalnie potwierdzono, gościem HP będzie Kuba Wojewódzki.

REKLAMA

Hejt Park 24h, czyli doba z Krzysztofem Stanowskim

Krzysztof Stanowski i Kanał Sportowy zapowiadają, że w specjalnym odcinku pojawi się przynajmniej 10. gości. Ponadto fani mogą liczyć na challenge, donate'y, zbiórkę pieniędzy na chore dzieci i liczne niespodzianki. Szczegóły pozostają tajemnicą; nie ulega wątpliwości, że rzesza zaintrygowanych i gorliwych fanów podejmie próbę śledzenia specjalnego odcinka – jeśli nie w całości, to na maksimum swoich możliwości (czasowych i wytrzymałościowych).

Premiera na Kanale Sportowym Extra.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA