REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Krzysztof Zalewski niczym Ryan Gosling w „Drive”. Muzyk pokazał nowy singiel i klip

Krzysztof Zalewski pokazał kolejny fragment swojej nowej płyty. Do singla Annuszka powstał także klip wyreżyserowany m.in. przez Brodkę.

30.07.2020
11:10
krzysztof zalewski annuszka
REKLAMA
REKLAMA

Po obejrzeniu klipu do nowego singla Krzysztofa Zalewskiego skojarzenia są jasne – „Drive”, kino drogi. Teledysk to dzieło Moniki Brodki i Pszemka Dzienisa. Duet ma oko do intrygujących filmowych kadrów. W klipie, oprócz Zalewskiego, wystąpiła także aktorka Agnieszka Żulewska.

Krzysztof Zalewski – Annuszka:

Annuszka to drugi po Tylko nocą singiel zapowiadający nowy album Krzysztofa Zalewskiego. Jego premiera zaplanowana jest na 18 września. Więcej szczegółów na razie nie znamy.

Jak wyjaśnia sam artysta:

REKLAMA

Piosenka jest próbą odpowiedzi na pytanie o czym bym myślał wiedząc, że zostało mi pięć minut życia. Jak poradzić sobie ze świadomością nieuchronności śmierci. Stąd „Annuszka”. W „Mistrzu i Małgorzacie”, jednej z moich ulubionych powieści, Woland mówi Berliozowi, że biegu zdarzeń nie da się odwrócić, że i tak zginie pod kołami tramwaju, bo Annuszka już kupiła olej. „Nie dość, że kupiła, ale już go nawet rozlała”.

Niedługo ma ruszyć preorder nowego albumu Zalewskiego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA