REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Zalewski zagra dziś koncert na Dzień Kobiet. Zobaczysz go zupełnie za darmo

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych współczesnych polskich muzyków robi nie lada niespodziankę wszystkim paniom (i nie tylko). W wigilię Dnia Kobiet zagra bezpłatny koncert – wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku i YouTubie.

07.03.2021
12:00
Krzysztof Zalewski zagra koncert online. Gdzie obejrzeć stream za darmo?
REKLAMA
REKLAMA

Występ 35-letniego Krzysztofa Zalewskiego będzie też okazją do promowania ostatniej płyty zatytułowanej „Zabawa”. Oprócz znanych przebojów, z pewnością usłyszymy też nowy singiel pt. Wszystko będzie dobrze.

Najnowsze utwory wokalisty skłaniają do refleksji i nawiązują do rzeczywistości, w której przyszło nam dziś żyć. Zalewski ma dla nas jednak piękny, prosty przekaz – „Wszystko będzie dobrze”! Z tym przesłaniem artysta podczas koncertu przekaże nam mnóstwo pozytywnych wibracji i niezapomnianych wrażeń estetycznych

Koncert Krzysztofa Zalewskiego z okazji Dnia Kobiet rozpocznie się 7 marca o godzinie 18:00. Będziemy mogli go obejrzeć za darmo na profilu muzyka na Facebooku i YouTube.

REKLAMA

Jeżeli nie uda nam się zdążyć punktualnie na 18:00, to jeszcze nic straconego – nagranie z zapisem koncertu będzie potem dostępne przez 24 godziny.

* Zdjęcie główne: screen z YouTube / KayaxTV

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA