REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Książę Harry i Meghan w ogniu pytań Oprah Winfrey. Głośny wywiad pokaże TVN24

Książę Harry i jego małżonka Meghan Markle udzielili pierwszego wspólnego wywiadu po opuszczeniu szeregów brytyjskiej rodziny królewskiej. Odpowiadali na pytania samej Oprah Winfrey. Specjalny, 2-godzinny program telewizji CBS wyemituje dziś TVN24.

08.03.2021
13:15
Wywiad Oprah z księciem Harrym i Meghan. Gdzie obejrzeć?
REKLAMA
REKLAMA

Z końcem marca zeszłego roku książę i księżna Sussex przestali pełnić swoje obowiązki i przeprowadzili się do USA. Chcieli prowadzić życie bez blasku fleszy i kamer, które towarzyszyły im w Wielkiej Brytanii praktycznie non stop. Zbytnia napastliwość tabloidów, które opisywały i komentowały ich każdy krok, były jednymi z głównych powodów ich odejścia z królewskiego dworu.

W wywiadzie, który przeprowadziła Oprah Winfrey, opowiedzieli też o innych powodach swojej decyzji. W pierwszej części rozmowy odpowiadała tylko Meghan Markle. Zarzuciła Pałacowi Buckhingam bardzo wiele: „obojętność”, „rasizm” i „utrwalanie kłamstw”. Pochwaliła za to królową Elżbietę II, która okazała jej serce i wsparcie. Z drugiej strony księżna Sussex była też „uciszana”. Kiedy poinformowała o tym, że ma myśli samobójcze, nie udzielono jej pomocy, bo mogłoby zaszkodzić wizerunkowi rodziny królewskiej.

Syn księżnej Diany nie chciał wyjawić szczegółów rozmowy o kolorze skóry ich dziecka. Miało być to tematem burzliwej dyskusji, po tym jak w mediach rozbrzmiewały „kolonialne tony”. Nikt z jego rodziny na to nie zareagował. Harry opowiedział też o jego trudnych relacjach z ojcem, księciem Karolem, a także zdradził, że został odcięty od królewskiego skarbca. W czasie późniejszej, wspólnej rozmowy mówili też o bardziej przyjemnych rzeczach, m.in. o swoim małżeństwie, a także wyjawili płeć drugiego dziecka. Nie zmienia to faktu, że wywiad może zatrząść brytyjską rodziną królewską.

REKLAMA

Wywiad Oprah Winfrey z Księciem Harrym i Meghan Markle pokaże TVN24. Premiera 8 marca o 20:30.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA