REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Jesienny kiermasz książek w Biedronce, to dobra okazja, aby uzupełnić biblioteczkę

Nowy tydzień to nowe promocje. Tym razem w Biedronce będziecie mogli znaleźć powieści grozy, kryminały, a nawet książki dotyczące zdrowego odżywiania.

15.10.2018
12:32
King, Miłoszewski i Jo Nesbo - książki za dychę w Biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Tym razem w Biedronce pojawią się książki, które trudno zakwalifikować do jednego gatunku lub rodzaju. Większość z nich dostępna jest za niecałe 10 złotych i to niezła okazja, żeby uzupełnić biblioteczkę lub – co równie ważne - przygotować się na zimniejsze miesiące.

Książki za dychę w Biedronce. Co warto kupić?

Uwikłanie

Pierwsza powieść opowiadająca o prokuratorze Teodorze Szackim. Fabuła zawiązuje się, gdy ginie człowiek. Okazuje się, że okoliczności śmierci są więcej niż dziwne. Zamordowany mężczyzna uczestniczył bowiem w dość osobliwej terapii grupowej, która wymagała od uczestników wcielania się w bliskich pacjenta. Teodor Szacki będzie musiał nie tylko wykonać swoją codzienną, rutynową pracę, ale również dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli jeszcze nie czytaliście żadnej książki Zygmunta Miłoszewskiego, to Uwikłanie jest tą pozycją, od której warto zacząć.

Misery

Zdolnych twórców jest wielu, ale król jest tylko jeden. Stephen King od lat udowadnia, że jego wyobraźnia jest niemal nieograniczona. Tym razem kupić możecie jedną z jego najbardziej znanych – i moim zdaniem jedną z najciekawszych - powieści. Bohater Misery jest autorem bardzo poczytnych książek. Pewnego dnia decyduje się jednak zerwać z serią powieści, która przyniosła mu rozpoznawalność i uśmiercić lubianą przez czytelników postać. Traf chciał, że wpada w ręce swojej wielkiej fanki, która nie jest zbyt zadowolona z takiego obrotu sprawy.

Łowcy głów

Kieszonkowe wydanie powieści wyjątkowo popularnego autora – Jo Nesbo. Głównym bohaterem powieści jest Roger Brown - tytułowy łowca głów. Pewnego dnia poznaje kogoś, kto ma w swojej kolekcji bezcenny obraz Rubensa. Bohater decyduje się wziąć sprawy we własne ręce i zdobyć pełną finansową niezależność. Jak tego dokona?

A co poza tym?

W Biedronce możecie kupić inne książki Stephena Kinga, m. in Christine, Buick 8, Carrie. Dla osób, które chcą poznać kulisy pracy pierwszych dam, czeka książka Pierwsze Damy III Rzeczpospolitej. Dostępne są również książki o kuchni i odżywianiu, np. Kuchnia roślinna. Wszystko z warzyw, owoców, ziół i kwiatów i Kuchnia Fit 2. Pełną listę książek znajdziecie tutaj.

Ile to kosztuje?

Za każdą książkę zapłacimy 9,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja zaczyna się 15.10 i skończy się 28.10

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA