REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Książki Kossakowskiej 50% taniej

Do 28 lutego kupimy w bardzo atrakcyjnej cenie elektroniczne wydania książek autorstwa Mai Lidii Kossakowskiej.

26.02.2013
17:48
Książki Kossakowskiej 50% taniej
REKLAMA
REKLAMA

Promocją objęto przede wszystkim najważniejszy cykl pisarki – „Upiór południa”. W jego skład wchodzą cztery pozycje utrzymane w klimacie grozy, wszystkie jednak cechuje odmienna fabuła, postacie, a nawet realia. Łączą je za to ciekawe okładki z charakterystyczną czaszką i niepokojąca atmosfera, którą sprawnie kreuje autorka. Za „Czerń”, „Pamięć umarłych”, „Burzowe kocię” i „Czas mgieł” zapłacimy łącznie 42.06 zł (pojedynczy ebook to koszt 10.65 zł), co okazuje się całkiem atrakcyjną ofertą.

Poza tym znajdziemy dwa tomy „Zbieracza burz”, będącego kontynuacją „Siewcy wiatru”. Przedstawiono w nim ciekawą wizję nieba i piekła, gdzie dobro i zło wcale nie są jednoznaczne, a zamieszkujące je istoty bardzo mocno przypominają swoim postępowaniem ludzi. Za pierwszy tom zapłacimy 14.06 zł, natomiast cena drugiego wynosi 14,60 zł. Jeszcze inną dwutomową serię Kossakowskiej stanowi „Zakon krańca świata”. Opowiada ona o Bergu, który jest bardzo skutecznym grabieżcą, mającym ogromny wpływ na losy postapokaliptycznego świata. Koszt tomu pierwszego to 16.75 zł, kolejnego – 16.27 zł.

REKLAMA

Pozostałe pozycje objęte promocją nie wchodzą w skład jakiegokolwiek cyklu. Mamy tu science fiction w postaci „Grillbara Galaktyki” (16.25 zł), „Żarna niebios” (12.79 zł) z dziesięcioma opowiadaniami o tym, jak aniołowie wchodzą w pakt z diabłami, chodzą do burdeli czy nawet zabijają. Ostatnie dwa ebooki to „Więzy krwi” (12.79 zł), w skład których wchodzi osiem mrocznych opowiadań i mikropowieść, oraz „Ruda Sfora” (14.91 zł) traktująca o ludzkiej potrzebie religii i mrocznej stronie człowieka.

Promocją objęto łącznie 12 pozycji, przy czym na szczególną uwagę zasługują ebooki z serii „Upiór południa”, „Zbieracz burz”, jak i zbiory opowiadań „Żarna niebios” i „Ruda sfora”. Ofertę przygotował sklep Publio.pl i potrwa ona do 28 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA