REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Ślepnąc od świateł w książkowej ofercie Biedronki. Sprawdźcie najciekawsze tytuły

Pozostały nam jeszcze dwa miesiące na nadgonienie średniej rocznej w czytaniu książek. W tym akurat może pomóc Biedronka i jej najnowsza oferta książek, które znajdziemy na sklepowych półkach.

29.10.2018
13:57
ksiazki w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

W tym tygodniu jedna z największych sieci dyskontów przygotowała wyjątkowe propozycje dla swoich klientów. Co prawda w ofercie znajdziemy mniej pozycji niż zwykle, ale będą to książki od najlepszych współczesnych autorów. Wśród polskich propozycji na szczególną uwagę zasługują między innymi powieści Jakuba Żulczyka i Remigiusza Mroza. Wśród zagranicznych tytułów znajdziemy takich klasyków jak John Grisham i Harlan Coben. Szykuje się iście kryminalna druga część jesieni.

Książki w Biedronce - na co zwrócić szczególną uwagę?

Jakub Żulczyk  class="wp-image-217103"

Serial na podstawie tej książki miał swoją premierę w ubiegłym tygodniu i już został okrzyknięty hitem 2018 roku. Dla tych, którzy czują jeszcze niedosyt po obejrzeniu adaptacji telewizyjnej, polecamy zapoznać się z książkowym pierwowzorem. A może jeszcze nie oglądaliście? Tym lepiej, będziecie mieć szansę zapoznać się najpierw z książką. Jakub Żulczyk przedstawia nam w swojej książce głównego bohatera, którym jest Jacek. Młody mężczyzna handluje narkotykami w Warszawie. W wyniku różnych decyzji życiowych staje się niezbędny dla śmietanki towarzyskiej stolicy.

Hashtag

Remigiusz Mróz Hashtag class="wp-image-217106"

Remigiusz Mróz powraca z kolejną opowieścią, przyprawiającą czytelników o ciarki na plecach. Tym razem główną bohaterką jest Tesa, która omyłkowo dostaje SMS-a o możliwości odebrania paczki. Zaciekawiona postanawia przekonać się, co znajduje się w środku. To, co odkryje, zapoczątkuje szaleńczą spiralę zdarzeń. W międzyczasie w sieci zaczyna krążyć tajemniczy trend. Osoby uznawane za zaginione publikują na swoich profilach znacznik #apsyda. Remigiusz Mróz wciąga czytelnika w świat pełen zagadek i niewiadomych, fundując mu kilkanaście godzin świetnej rozrywki.

Darcey Bell Zwyczajna przysługa class="wp-image-217109"

Książka autorstwa Darcey Bell to kolejna propozycja z tego tygodnia, której adaptację możemy obejrzeć obecnie na ekranach, tym razem kin. Porównywana przez krytyków do takich dzieł jak Zaginiona dziewczyna i Dziewczyna z pociągu, opowiada o dwóch przyjaciółkach Stephanie i Emily. Stephanie to wycofana, nieśmiała matka pięciolatka i wdowa. Emily również ma pięcioletniego syna, ale jej życie jest całkiem inne. Ma męża i pracę, w której odnosi liczne sukcesy. Pewnego dnia Emily jak zwykle zostawia swojego syna pod opieką Stephanie. Jednak po pewnym czasie okazuje się, że kobieta zaginęła. Stephanie czuje się w całej sytuacji zagubiona, ale musi manewrować pomiędzy niewiadomymi, żeby poznać prawdę o przyjaciółce.

Kirke

Kirke Madeline Miller class="wp-image-217112"

Kirke, urodzona jako córka tytana Heliosa, boga słońca, różni się od swoich boskich rodziców. Nie może znaleźć swojego miejsca w świecie bogów, dlatego zwraca się ku śmiertelnikom. To tam odkrywa swoje magiczne moce, przez które staje się zagrożeniem dla obydwu światów. Bogowie, w strachu przed Kirke decydują się na wygnanie dziewczyny. Od tego momentu jest zdana tylko na siebie, a jej losy skrzyżują się z wieloma mitologicznymi postaciami, takimi jak Minotaur, Ikar, czy Odyseusz. W końcu jednak, aby uchronić to, co kocha, będzie musiała się zdecydować, do którego ze światów należy.

A co poza tym?

Na uwagę zasługują kolejne pozycje od mistrzów kryminału, Johna Grishama i Harlana Cobena. W ofercie pojawiła się również książka Lee Childa Nocna rudna, czyli kolejna literacka odsłona sensacyjnej serii o przygodach Jacka Reachera. Z kolei Zapisane w wodzie to książka Pauli Hawkins, autorki głośnej powieści Dziewczyna z pociągu.

Ile zapłacimy?

Za pozycje z tego tygodnia zapłacimy 19,99 zł lub 24,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Obecna oferta będzie dostępna w sklepach sieci Biedronka od 29 października do 10 listopada tego roku.

Wszystkie aktualnie dostępne książki możecie sprawdzić na oficjalniej stronie Biedronki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA