REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Dużo czytania bez nadwyrężania portfela. Teraz w Biedronce kupisz pakiety książek

Wspominałem już o mikołajkowych promocjach na książki w Biedronce, dzisiaj nadszedł czas na świąteczne oferty. Sieć tanich sklepów dodaje do swojej oferty nowe pozycje - tym razem w pakietach.

04.12.2017
10:16
promocja w biedronce na książki
REKLAMA
REKLAMA

Dziś, 4 grudnia, w Biedronce rusza nowa promocja książkowa. Tym razem możemy zaopatrzyć się w książkowe pakiety, w których znaleźć można kilka naprawdę interesujących pozycji. Ceny pakietów wynoszą 29.99 zł i 39.99 zł.

Promocja na książki w Biedronce – jakie tytuły warto kupić?

Książki Harukiego Murakamiego.

 class="wp-image-113199"

Murakami to bez dwóch zdań najpopularniejszy japoński pisarz. Wielokrotnie typowano, że może on zgarnąć literacką Nagrodę Nobla. W pakiecie dostępne są dwie powieści: Słuchaj pieśni wiatru i Flipper roku 1973. Obie książki to pierwsze powieściowe publikacje autora. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Murakamiego, to będzie to świetny start. Zdecydowanie warto.

Powieści Katarzyny Bondy.

 class="wp-image-113193"

Kryminały Katarzyny Bondy cenię za to, że nie zajmują się jedynie zbrodnią. Autorka ma dar do kreowania tła: postaci, miejsc, historii. Nazywana jest królową polskiego kryminału. Nie chcę weryfikować tego stwierdzenia, ale muszę przyznać, że powieściowy świat Katarzyny Bondy wciągnął mnie bez reszty. Aktualnie ukazują się powieści z tetralogii o Saszy Załuskiej, a w promocji Biedronki możecie kupić powieści Tylko martwi nie kłamią i Florystkę. Obie opowiadają o profilerze kryminalnym Hubercie Meyerze.

Mroczne historie z wodą w tle.

 class="wp-image-113196"

W tym pakiecie znajdują się dwie książki. Dwie różne opowieści, dwoje odmiennych autorów. Łączy ich jeden motyw - woda. Obie historie są z nią nierozerwalnie związane. Zapisane w wodzie (Paula Hawkins) opowiada o kobiecie, która zignorowała krzyk o pomoc swojej siostry. Kobietę znaleziono martwą w jeziorze. Akcja Sztormu (Frode Granhus) dzieje się w Norwegii, a historia opowiada o śledztwie, które zaczyna się od znalezienie dziwnego szkieletu i... wybuchu kosiarki.

A co poza tym?

Oprócz wyżej wymienionych tytułów w Biedronce kupimy także książki Michel Bussi, która jest reprezentantką francuskiego kryminału, Van Gogh. Życie, pakiet książek Johna Grishama czy Nory Roberts. Pełną listę oferowanych pakietów znajdziecie na stronie Biedronki.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja na książki w Biedronce?

Promocja zaczyna się dzisiaj i zakończy się 10 grudnia. Biedronka zaznacza jednak, że promocja trwa do wyczerpania zapasów. Spieszcie się więc, jeśli znajdziecie w ofercie coś dla siebie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA