REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Książki w Biedronce za dychę - te tytuły musisz kupić

Wakacje w pełni, choć pogoda nie rozpieszcza. Na szczęście sięgnięcie po jakąś lekturę to dobra opcja zarówno w przypadku słonecznych dni jak i tych deszczowych. Tym bardziej że w Biedronce możemy teraz kupić za dychę kilkadziesiąt tytułów.

24.07.2017
11:01
książki w biedronce za dychę
REKLAMA
REKLAMA

Każda książka kosztuje dokładnie 9,99 zł. W promocji jest 80 tytułów przeznaczonych dla różnych odbiorców. W ofercie znajdują się książki dla dzieci, klasyka literatury, kryminały, thrillery, książki autobiograficzne, biograficzne, obyczajowe, a także poradniki czy książki kucharskie.

Książki w Biedronce za dychę - co warto kupić?

Beatlesi. Za kulisami sukcesu

promocja na książki w biedronce class="wp-image-90362"

Historia jednego z najsłynniejszych zespołów, jakie kiedykolwiek istniały. Autorem publikacji jest Chris Ingham. W tej książce znajdziecie wszystko to, co chcielibyście dowiedzieć się o znanej czwórce z Liverpoolu. W Beatlesi. Za kulisami sukcesu znajdziemy mnóstwo interesujących historii związanych z zespołem. Choć od rozpadu tej grupy minęło już kilkadziesiąt lat, ich muzyka wciąż porusza kolejne pokolenia i jest słuchana na całym świecie.

Hitler i kobiety

książki za dychę w biedronce class="wp-image-90365"

Kim był Hitler, jeden z najbardziej przerażających i jednocześnie fascynujących ludzi u władzy na świecie? Autor książki François Delpla bada szczegółowo życie intymne Hitlera. Badacz opisuje kobiety, z którymi styczność miał w swoim życiu przywódca nazistowskich Niemiec. Delpla kreśli portret człowieka, który potrafił manipulować, ale opętany był też własnymi fantazjami.

Presja

biedronka promocje class="wp-image-90372"

Detektyw sierżant Helen Weeks jest przekonana, że przed nią kolejny, zwykły dzień w pracy. Ale tak jej się tylko wydaje. Kobieta tego samego dnia stanie się zakładniczką zdesperowanego sklepikarza, który jakiś czas temu stracił syna i nie umie sobie z tym poradzić. Syn mężczyzny trafił do więzienia za zabójstwo i niedługo potem... sam się zabił. Sklepikarz nie wierzy, że była to świadoma decyzja i jest przekonany, że synowi ktoś "pomógł" w samobójstwie. Zmusza Weeks aby ta skontaktowała się z detektywem Thorne'em i daje ultimatum - mężczyzna albo przyprowadzi mu mordercę jego syna, albo Weeks i jeszcze jeden zakładnik umrą.

Mroczna wieża I

promocja na książki - biedronka class="wp-image-90385"

Pierwsza część opus magnum Stephena Kinga, mistrza grozy. Mroczna wieża to ośmioczęściowy cykl powieści łączący elementy fantasy, horroru i westernu. Już wkrótce światło dzienne ujrzy film inspirowany prozą pisarza. Główne role w Mrocznej wieży zagrają w nim Idris Elba i Matthew McConaughey. Za reżyserię odpowiada Nikolaj Arcel. Fabuła książki skupia się na losach Rolanda, ostatniego rewolwerowca, który ściga człowieka w czerni. Ten ostatni posiadł tajemnicę Wieży - mistycznego miejsca, gdzie być może uda się rozwiązać zagadkę czasu czy przestrzeni.

Wyznania gejszy

książki w biedronce class="wp-image-90388"

Książka opowiadająca o życiu jednej z gejsz, która nie chciała pogodzić się z losem, jaki wybrali dla niej inni ludzie. Na podstawie powieści autorstwa Arthura Goldena powstał film o tym samym tytule w reżyserii Roba Marshalla. Wyznania gejszy są debiutem literackim Goldena. Produkcja na jej podstawie została obsypana Oscarami. W główną rolę w filmie wcieliła się Ziyi Zhang.

REKLAMA

Oprócz wymienionych tytułów możemy kupić też: Zieloną milę Stephena Kinga, autobiografię Arnolda Schwarzeneggera, Paragraf 22 Josepha Hellera, Rodzinę Borgiów i Ojca chrzestnego autorstwa Mario Puzo czy Poszukiwanego napisanego przez Lee Childa. Pełna lista książek znajduje się TUTAJ.

Promocja trwa do 6 sierpnia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA