1. Rozrywka
  2. Książki

Ponad 40 tys. książek i ebooków w promocji od Ebookpoint. Na Wielkanoc będziecie czytać jak nigdy

Lokowanie produktu: ebookpoint

Chcecie sprawić komuś idealny prezent na święta wielkanocne? Już dziś rusza Wielkanocny Kiermasz Książkowy, dzięki któremu otrzymacie dostęp do ponad 40 tys. książek, ebooków, audiobooków i kursów wideo w ekstremalnie promocyjnej cenie i bez dodatkowych kosztów wysyłki. Taka mega okazja nie powtórzy się przez cały rok, a na liście są hity pokroju "Projekt Riese" Remigiusza Mroza, "Trolle Putina" czy "Zemsta" Jo Nesbo, które musicie przeczytać.

12.04.2022
10:34
książki w promocji wielkanocny kiermasz książkowy konkurs ebookpoint

W związku z nową wiosenną tradycją Wielkanocny Kiermasz Książkowy powrócił w tym roku z zupełnie nowymi książkami, ebookami, audiobookami i kursami video. Wielka akcja promocyjna organizowana przez Ebookpoint rusza już dzisiaj, 12 kwietnia i obejmie ponad 43 tysiące pozycji należących do literatury pięknej, non-fiction, poradników i rozmaitych gatunków książkowych. Każdy polski czytelnik z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie, a my wybraliśmy 10 tytułów, które zwrócą waszą uwagę.

Równie szczodrej promocji nie doświadczycie nigdzie indziej aż do końca roku. Rabaty w trakcie Wielkanocnego Kiermaszu Książkowego sięgają bowiem aż do 96 proc. na wybrane tytuły. W przypadku książek drukowanych dochodzi do tego również dostawa gratis, co jest równie atrakcyjnym bonusem. W ramach akcji odbywa się ponadto konkurs Złap Wielkanocnego Zajączka z PocketBook. Do zdobycia są atrakcyjne nagrody - czytniki PocketBook i bony zakupowe na Ebookpoint.pl. W jaki sposób można wziąć udział w losowaniu? To bardzo proste.

Wielkanocny Kiermasz Książkowy z Ebookpoint - wielkie rabaty i specjalny konkurs:

Wystarczy w dniach 12-18 kwietnia dokonać dowolnego zamówienia w księgarni Ebookpoint.pl i nagrać kreatywną wiadomość do Wielkanocnego Zajączka. Zwyciężą osoby, które w najbardziej interesujący i przekonywujący sposób wyjaśnią, że to właśnie im należy się nagroda. Forma wiadomości jest dowolna: może to być list pisany, wideo, nagrana piosenka, wypasione zdjęcie lub cokolwiek innego przyjdzie do głowy uczestnikom. Pracę konkursową (wraz z numerem dokonanego zamówienia) należy zamieścić na blogu Ebookpoint w komentarzu pod wpisem konkursowym.

Wielkanocny Kiermasz Książkowy 2022 - najciekawsze kursy wideo i książki w promocji:

książki w promocji

Remigiusz Mróz to od lat jeden z najpopularniejszych pisarzy w Polsce. W swojej najnowszej powieści autor sięgnął po elementy post-apo i pandemiczne wątki znane nam z naszej własnej rzeczywistości. Tytułowy Projekt Riese to pozostałość po nazistowskich Niemczech i do dzisiaj nierozwiązane tajemnice związane z tunelami w Górach Sowich. W trakcie eksploracji obecnej atrakcji turystycznej grupa przyjaciół zostaje uwięziona w powojennej budowli. Jakie tajemnice tam odkryją i czy uda im się wydostać?

Cena oryginalna: 34,90 zł
Cena w promocji: 23,90 zł

książki w promocji

Ludzie starają się poznać tajemnice kosmosu od setek tysięcy lat, ale pomimo wielu postępów wszechświat nadal roztacza przed nami wiele nierozwiązanych problemów. Czy Ziemia jest jedynym miejscem gdzie może powstać życie? Co stało się kilkanaście lat temu w gwiazdozbiorze Erydanu? Czy podróże w czasie się możliwe? Jakie mogą być inne wszechświaty? Na te i wiele innych pytań związanych z tematyką kosmiczną w swojej popularnonaukowej książce odpowiada fizyk Paul Davies.

Cena oryginalna: 49,90 zł
Cena w promocji: 19,90 zł

książki w promocji

Jednym z kursów wideo przecenionych w ramach promocji na Wielkanocny Kiermasz Książkowy jest "Sztuczna inteligencja na froncie. Uczenie maszynowe w JavaScript". To pozycja przeznaczona dla osób zainteresowanych niezwykle przyszłościową gałęzią uczenia maszynowego. W ramach kursu Adama Fałka poznacie teorię stojącą za zagadnieniem sztucznej inteligencji oraz typy uczenia maszynowego i zrozumiecie, co różni je od klasycznego programowania.

Cena oryginalna: 129 zł
Cena w promocji: 29,90 zł

książki w promocji

Norweski pisarz w ostatnich latach dorobił się miana najpoczytniejszego autora skandynawskich kryminałów. Jego najnowsza książka (wydany w Polsce niecałe dwa miesiące temu zbiór opowiadań "Zemsta") przedstawia mroczną wizję przyszłość w świecie wyniszczonym przez pandemię i rozpad więzi społecznych. Nesbo pokazuje tu literackie mistrzostwo w połączeniu z mocnym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość.

Cena oryginalna: 34,50 zł
Cena w promocji: 24,90 zł

książki w promocji

"Trolle Putina" Jessiki Aro w dobie wojny w Ukrainie wyrastają na jedną z najważniejszych dostępnych na naszym rynku książek. Autorka przedstawia w niej kulisy działania prorosyjskich trollów i propandzistów, którzy uczynili z internetu swoje królestwo. Szczegółowo opisuje również prawdziwe nagonki i fake newsy rozpętane z inicjatywy Rosji Putina i rozprowadzane przez ich internetowych agentów. "Trolle Putina" to naprawdę literatura faktu, którą czyta się lepiej niż niejedną powieść szpiegowską.

Cena oryginalna: 49,99 zł
Cena w promocji: 29,90 zł

książki w promocji

Życie każdemu z nas bez wyjątku daje czasem w kość. W swojej książce "F**k it. Tylko spokój może cię uratować" John C. Parkin pokazuje, jak radzić sobie z przeciwnościami losu w sposób wyważony i prosty. Bez skomplikowanych medytacji, żmudnego samodoskonalenia się czy wieloletniej walki z samym sobą. W swoim dowcipnym poradniku Parkin wyjaśnia, że pogodzenie się z przeszkodami rzucanymi nam przez życie potrafi być równie skuteczne w osiągnięciu spokoju ducha, jak i pomocne w osiągnięciu wyznaczonych przez siebie celów.

Cena oryginalna: 44,90 zł
Cena w promocji: 23,90 zł

książki w promocji

"Podstawy Pythona z Minecraftem" Tomasza Kanieckiego to pozycja idealna dla wszystkich początkujących programistów mających na oku karierę w branży projektowania stron internetowych i aplikacji mobilnych. Na bazie popularnego "Minecrafta" dostępny w promocyjnej cenie kurs pomoże użytkownikom w nauczeniu się konfiguracji środowiska systemowego, korzystania z IDE PyCharm i Google Colab, a także sprawnego posługiwania się językiem Python.

Cena oryginalna: 149 zł
Cena w promocji: 29,90 zł

książki w promocji

Rynek literacki coraz szybciej i wyraźniej zmienia się pod wpływem kultury internetowej, na co dowodem są hitowe fanfiki i darmowe książki tworzone w blogosferze, które z czasem trafiają również do oficjalnego obiegu. Tak było również z mającą 300 tys. czytelników na Wattpadzie "Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię" Marii Łabęckiej. Skierowana do młodocianych odbiorców pozycja opowiada o pewnej nastolatce z dobrego domu i chłopaku dorastającym w trudnych warunkach. Josephine i Chase'a pozornie nic nie łączy, ale odczuwana przez nich samotność wkrótce połączy tę dwójkę.

Cena oryginalna: 39,90 zł
Cena w promocji: 18,90 zł

książki w promocji

Kurs wideo Rafała Tondery to wymarzone rozwiązanie dla osób od lat próbujących bezskutecznie wprowadzić angielski do swojego codziennego życia. Nie wszyscy reagują bowiem równie dobrze na szkolną naukę obcego języka, a funkcjonowanie we współczesnym świecie bez angielskiego staje się coraz bardziej utrudnione. Dzięki "Jak zhakować angielski" dowiecie się, w jaki sposób można poznawać język angielski szybciej, efektowniej i przyjemniej. A wszystko dzięki dostosowaniu procesu nauczania do indywidualnych potrzeb każdego z nas.

Cena oryginalna: 99 zł
Cena w promocji: 29,90 zł

książki w promocji

Jakie to uczucie zostać ogłoszonym wrogiem publicznym numer jeden i groźnym cyberprzestępcą? Kevin D. Mitnick jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, bo właśnie coś takiego stało się z nim. Genialny informatyk i haker zasłynął włamaniami do sieci takich firm jak Nokia, Fujitsu czy Novell, a także zabawą w kotka i myszkę z agentami FBI. "Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła" to fantastyczna opowieść non-fiction, która pochyla się nad dorobkiem hakerskiej legendy i sprawdza, ile w tej opowieści jest prawdy, a ile sprytnej manipulacji.

Cena oryginalna: 44,90 zł
Cena w promocji: 19,90 zł

Przejdź na Wielkanocny Kiermasz Książkowy i znajdź wymarzony tytuł na prezent.

Lokowanie produktu: ebookpoint
Najnowsze
Zobacz komentarze