REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Książki za dychę w Biedronce. Sprawdź ofertę letniego kiermaszu

Biedronka z kolejną okazją do zaopatrzenia się w wakacyjną lekturę. Tym razem książki w Biedronce kosztować będą niecałe 10 zł. A wybór jest spory.

23.07.2018
13:30
Sprzedaż książek w Polsce na Allegro
REKLAMA
REKLAMA

Na Letni kiermasz książek w Biedronce trafiło kilkadziesiąt tytułów - klasyki kryminału, książki podróżnicze i przygodowe, co niego dla dzieci, a także lektury poradnikowe. Każda z książek kosztuje niecałe 10 zł.

Letni kiermasz książek w Biedronce – co warto kupić?

 class="wp-image-185245"

Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera

Książka wydana przy okazji pięćdziesiątej rocznicy koncertu The Rolling Stones buduje obraz ikony rock and rolla na podstawie rozmów z jego rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i wieloma innymi, którzy mieli okazję poznać słynnego muzyka. Mick Jagger to postać z jednej strony nietuzinkowa i kontrowersyjna, z drugiej mocno tajemnicza. Książka Christophera Andersona stara się choć trochę uchylić rąbka tych tajemnic.

 class="wp-image-185248"

Azyl

Historia spisana przez Diane Ackerman, na bazie której nakręcono film z Jessicą Chastain w jednej z głównych ról. Azyl opowiada o małżeństwie Żabińskich. Antonina i Jan podczas II wojny światowej opiekowali się zrujnowanym zoo na warszawskiej Pradze. W opuszczonych pomieszczeniach udało im się ukryć i ocalić przed śmiercią setki osób. Żabińscy zostali uhonorowani medalami Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata.

 class="wp-image-185251"

Ojciec chrzestny

Kultowa powieść Mario Puzo o rodzinie Corleone. Don Vito stoi na czele jednego z nowojorskich klanów mafijnych. Il Padrino sprawuje twarde i surowe rządy, zaś rodzina stanowi dla niego jedną z najwyższych wartości. Książka pierwotnie wydana w 1969 roku doczekała się wielu wznowień i adaptacji, w tym tej najsłynniejszej, kinowej ekranizacji, z Marlonem Brando w tytułowej roli.

 class="wp-image-185254"

Po zachodzie słońca

13 opowiadań Stephena Kinga, w tym kilka wcześniej niepublikowanych, to prawdziwa gratka dla wielbicieli mistrza horrou. Historie zawarte w zbiorze opowiadają między innymi o zatraconych w sporze o ziemie sąsiadach czy tajemniczych głuchoniemym autostopowiczu. W ofercie Biedronki znajdziemy także inne dzieła Kinga, np. Ostatni bastion Barta Dawesa.

A co poza tym?

Wśród propozycji letniego kiermaszu znajdziemy klasyki Johna Grishama (m.in. Firma, Ława przysięgłych, Kancelaria), książki historyczne, podróżnicze, a także literaturę dla dzieci.

Ile zapłacimy?

Każda z książek kosztuje 9,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa w dniach 23.07 - 05.08.2018. Wszystkie książki objęte promocją znajdziecie na stronie Biedronki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA