REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Książki za dychę w Biedronce. Kieszonkowe wydania w sam raz na wakacje

Wakacje już się kończą, ale jest jeszcze trochę dni, żeby skorzystać z pięknej pogody. Można na przykład spakować plecak, ruszyć na wycieczkę i rozłożyć się na kocu z książką. W Biedronce ruszyła promocja na kieszonkowe wydania książek. Każdą z nich kupimy tylko za dychę.

20.08.2018
12:59
książki za dychę biedronka
REKLAMA
REKLAMA

W ofercie znajdziemy powieści kryminalne, obyczajowe i romanse. Nie zabraknie pozycji dla fanów Stephena Kinga czy Remigiusza Mroza.

Książki za dychę w Biedronce. Co warto kupić?

Behawiorysta

książki za dychę

Powieść Remigiusza Mroza, prawdopodobnie najbardziej płodnego polskiego pisarza ostatnich lat. Książka Behawiorysta opowiada o niezwykłym ataku terrorystycznym na przedszkole. Tajemniczy zamachowiec zajmuje placówkę i grozi, że zabije wychowanków oraz ich opiekunów. Nie żąda jednak niczego, co miałoby odwieść go od tego zamiaru. Policja nie wie, co robić. Sprawą ma zająć się ekscentryczny były prokurator, Gerard Edling, który wydaje się ostatnią deską ratunku.

Doktor Sen

biedronka promocje

Powieść Mistrza Grozy, Stephena Kinga, będąca kontynuacją Lśnienia. W książce poznajemy dalsze losy chłopca obdarzonego niezwykłą mocą, Dana Torrance'a. Po latach dorosły już Dan nadal zmaga się ze swoją przeszłością i piętnem własnego ojca. Wkrótce znajduje miejsce w małym miasteczku, gdzie dzięki swojej mocy przynosi ukojenie cierpiącym w ostatnich chwilach ich życia. Zyskuje popularność jako Doktor Sen.

Historia Lisey

książki biedronka promocja

Kolejna książka od Kinga w tym zestawieniu. Historia wdowy o imieniu Lisey, która po śmierci swojego niezwykłego i utalentowanego męża, Scotta, musi zmierzyć się z jego demonami i przeszłością. Scott był pisarzem, którego twórczość owiana była pewną tajemnicą. Kobieta chce uporządkować sprawy po mężu, ale to nie będzie zwykła próba posprzątania papierów. Czeka ją podróż w głąb świata mroku. Ta powieść Kinga uznawana jest za jedną z jego najbardziej osobistych i szczerych książek. To powieść o szaleństwie, miłości i więzach krwi.

Zbrodnia niedoskonała

książki za dychę w biedronce

Książka autorstwa Katarzyny Bondy i Bogdana Lacha. Twórcy biorą na warsztat prawdziwe sprawy kryminalne, udowadniając, że zbrodnia doskonała nie istnieje. Lach to wybitny specjalista w dziedzinie przestępstw związanych z użyciem przemocy. Jest profilerem i biegłym sądowym z zakresu psychologii. Katarzyna Bonda to z kolei dziennikarka i autorka powieści kryminalnych, m.in. tetralogii z Saszą Załuską w roli głównej.

A co poza tym?

Oprócz tego na półkach sklepowych znajdziemy powieści Magdaleny Witkiewicz, Nory Roberts czy Daniele Steel. Nie zabraknie też pozycji dla fanów kryminałów - w ofercie książki Ryszarda Ćwirleja czy Katarzyny Puzyńskiej. Dla tych, którzy cenią humor i dreszczyk emocji Biedronka przygotowała także książkę Olgi Rudnickiej. Pełna lista dostępnych pozycji znajduje się tutaj.

Ile to kosztuje?

Za każdą książkę zapłacimy 9,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa od dziś, 20 sierpnia, do 2 września 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA