REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy zwiastun aktorskiej "Księgi dżungli" już dostępny w sieci

Disney udostępnił pierwszy teaser trailer zapowiedzianego na 2016 rok rebootu "Księgi dżungli". Widowisko będzie filmem aktorskim obficie wykorzystującym CGI. 

16.09.2015
10:38
Pierwszy zwiastun aktorskiej "Księgi dżungli" już dostępny w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Nowa "Księga dżungli" pod względem fabularnym będzie połączeniem klasycznej produkcji animowanej z 1967 i pochodzących z XIX wieku opowiadań Rudyarda Kiplinga. Głównym bohaterem filmu będzie oczywiście Mowgli, wychowywana przez wilki sierota. Gdy w dżungli ponownie zaczyna grasować tygrys Shere Khan, który poprzysiągł ludziom zemstę za wyrządzone mu przez nich krzywdy, zwierzęcy opiekunowie Mowgliego wysyłają go do wioski człowieka. Jego towarzyszami podróży zostając pantera Bagheera i niedźwiedź Baloo.

W roli Mowgliego wystąpi debiutant, Neel Sethi. Głosów zwierzętom udzielą między innymi Christopher Walken (Król Louie) Bill Murray (Baloo), Idris Elba (Shere Khan), Scarlett Johansson (Kaa), Giancarlo Esposito (Akela) oraz Ben Kingsley (Bagheera).

Zwiastun od strony wizualnej wypada naprawdę nieźle i jest szansa, że nie będzie to kolejny reboot, który "zniszczy dzieciństwo" starszym widzom, znającym oryginalne wersje tak chętnie ostatnio wznawianych filmów. Dobre wrażenie robi też obsada dubbingowa. Kto wie, być może faktycznie - wbrew obawom - nowa "Księga dżungli" okaże się udana.

REKLAMA
księga dżungli

"Księga dżungli" to następny aktorski reboot klasyki Disneya. Swoje premiery miały już „Czarownica”, „Kopciuszek” oraz „Alicja w Krainie Czarów”. W produkcji znajdują się także „Piękna i Bestia”, „Dumbo”, „Pinokio” oraz  prequel „Aladyna”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA