REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Kto ma najbardziej oddanych fanów? Dowiemy się na MTV European Music Awards 2013

MTV European Music Awards zbliża się wielkimi krokami. Dwudziesta już ceremonia wręczenia tych statuetek odbędzie się 10 listopada w Amsterdamie. Właśnie poznaliśmy pre-nominowanych do pierwszej kategorii, w której to odbędzie się zapewne najbardziej zaciekła walka!

03.09.2013
19:48
Kto ma najbardziej oddanych fanów? Dowiemy się na MTV European Music Awards 2013
REKLAMA

MTV postawiło wyzwanie wszelakim "fandomom", i postanowiło wręczyć (zresztą nie po raz pierwszy) nagrodę dla najbardziej oddanych fanów. Właśnie rozpoczyna się wielka bitwa między wszelakimi Belibierami, Małymi Potworami, Directionerami, i innymi armiami fanów.

REKLAMA

Fani nie tylko wytypują zwycięzcę, ale także ostateczną piątkę która oficjalnie otrzyma nominację do tej nagrody. W szranki stanęło 15 artystów/zespołów - a właściwie to piętnaście armii fanowskich następujących wykonawców:

1. Tokio Hotel
2. Justin Bieber
3. Lady GaGa
4. One Direction
5. 30 Seconds To Mars
6. Taylor Swift
7. Katy Perry
8. Britney Spears
9. Rihanna
10. Selena Gomez
11. Beyonce
12. Paramore
13. Miley Cyrus
14. Ke$ha
15. Nicki Minaj

mtv ema fani
REKLAMA

Co trzeba zrobić by nasz ulubieniec dostał się do ścisłej piątki? Należy założyć konto na stronie MTV EMA, zapisać się do "drużyny" swojego faworyta i... działać! Na stronie MTV oglądamy teledyski i galerie naszego ulubieńca, czytamy artykuły o nim, lajkujemy/śledzimy MTV EMA - po prostu robimy mały szum wokół swojego ulubieńca i zbieramy punkty za każdą taką aktywność. Dwójka artystów, których "drużyny" zdobędą najmniej punktów będą co jakiś czas eliminowani z tabeli. Wyścig fanów ma potrwać do 17 września, kiedy to poznamy ostateczną piątkę nominowanych, a także - pozostałe nominacje do MTV European Music Awards 2013.

Do jubileuszowej edycji MTV EMA pozostało już niecałe 70 dni. Póki co, całą zeszłoroczną ceremonię możecie w całości obejrzeć na stronie MTV.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA