REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kto zje zielone jajka sadzone? Odpowiedź jesienią na Netfliksie

Trudno jest w tym momencie znaleźć studio, czy firmę, której oferta jest tak szeroka, jak Netfliksa. Serwis zaprezentował właśnie zapowiedź nowej produkcji „Kto zje zielone jajka sadzone?”. Animacja jest interpretacją jednej z klasycznych bajek Dr. Seussa.

19.02.2019
20:13
kto zje zielone jajka sadzone
REKLAMA
REKLAMA

Dziecięca książka „Kto zje zielone jajka sadzone?” być może jest znacznie popularniejsza w Stanach Zjednoczonych. To samo tyczy się jej autora Dr. Seussa. Jednak i w Polsce niektóre z jego historii trafiły do szerszego grona odbiorców. Amerykański bajkopisarz powołał do życia między innymi Kota Prota, a także Grincha. Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z innymi światami, które stworzył autor, już niedługo Netflix wam to ułatwi. Jeszcze w tym roku w serwisie ma się pojawić najnowsza adaptacja jego książeczki „Kto zje zielone jajka sadzone?” z 1960 roku.

W animacji Netfliksa głosu użyczyła cała plejada gwiazd.„Kto zje zielone jajka sadzone?” ma być trzynastoodcinkową animacją. Widzowie będą śledzić losy dwójki bohaterów, teoretycznie nienazwanego bohatera, o którym można mówić Guy oraz Sama. Główne postaci udają się w podróż przez kraj, która jest swego rodzaju testem ich przyjaźni oraz jej granic. Uczą się próbować nowych rzeczy, odkrywają, co może im przynieść przygoda. Poznają także smak tytułowej, odrobinę dziwacznej, potrawy, to jest zielonych jajek sadzonych.

Prawdziwym rarytasem produkcji jest jej angielski dubbing. W tej wersji językowej będziemy mogli usłyszeć w głównych rolach Michaela Douglasa (Guy) oraz Adama DeVine’a (Sam). Poza nimi swoich głosów użyczyli między innymi Diane Keaton (Michellee), Ilana Glazer (Eb), Eddie Izzard (Snerz), Tracy Morgan (Fox), Keegan-Michael Key (narrator), Daveed Diggs (Mouse), Jeffrey Wright (McWinkle) i Jillian Bell (Gluntz).

Produkcja animacji „Kto zje zielone jajka sadzone?” potrwała blisko 4 lata.

REKLAMA

Serial został stworzony przez Jareda Sterna, którego można kojarzyć z jego pracy nad scenariuszami do filmów „LEGO® Ninjago: film”, „Stażyści”, czy „LEGO® Batman: film”. Stern jest jednocześnie producentem wykonawczym. W tej samej roli pracowali przy filmie Ellen DeGeneres, Sam Register, Mike Karz, David Dobkin i Jeff Kleeman.

Światowa premiera „Kto zje zielone jajka sadzone?” została zaplanowana na jesień tego roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA