REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

[Aktualizacja] Kuba Wojewódzki napisał autobiografię. Aż dziwne, że dopiero teraz

Kuba Wojewódzki napisał autobiografię. Książka pt. Nieautoryzowana autobiografia trafi na rynek jeszcze w tym roku. Czym Król TVN-u podzieli się ze światem?

28.08.2018
21:20
kuba wojewodzki
REKLAMA
REKLAMA

Informacja na temat książki pojawiła się dziś na portalu smakksiazki.pl. Jak podaje źródło, za nowe wydawnictwo odpowiada oficyna Wielka Litera.

Syn prokuratora, przed laty dyrektor muzyczny festiwalu w Jarocinie, dziennikarz, felietonista, showman, juror. To może być naprawdę kolorowa autobiografia. O ile Kuba Wojewódzki odważył się pójść na całość i uraczyć nas historiami, anegdotami i różnymi innymi smaczkami, o których wcześniej nie słyszeliśmy.

Nieautoryzowana autobiografia ma trafić na rynek jesienią tego roku.

Miałem dziesięć lat, gdy usłyszał o mnie swiat... Nie, tak na pewno nie zacznie się ta opowieść. Kuba Wojewódzki obecny jest w polskich mediach i przemyśle muzycznym od początku lat 90. W 1990 r. został dyrektorem artystycznym wytwórni płytowej Arston. Jego kariera przez wiele lat związana była z muzyką. Wojewódzki prowadził audycje m.in. w Radiostacji i RDC, pisał do Magazynu Muzycznego, był redaktorem naczelnym miesięcznika Brum.

Wojewódzki dziś znany jest szerokiej widowni głównie dzięki roli jurora w pierwszej, drugiej i czwartej edycji talent show Idol. Popularność przyniósł mu także autorski program telewizyjny. Od 2006 r. talk-show zatytułowany po prostu Kuba Wojewódzki emitowany jest przez stację TVN. Wcześniej, przez 4 lata program nadawany był w Polsacie.

We wrześniu rusza kolejny, 25. sezon programu. Dotychczasowe odcinki możecie obejrzeć w serwisie player.pl.

REKLAMA

AKTUALIZACJA [12:15, 29.08.2018 r.]

Otrzymaliśmy informację, że 7 listopada nie jest potwierdzoną datą premiery. Książka pojawi się na pewno jesięnią br.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA