REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Wojewódzki zdradził kulisy odejścia z "Mam talent"

Kuba Wojewódzki jakiś czas temu zasiadał w jury "Mam talent", gdzie razem z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską oceniał talenty młodych artystów. W najnowszym odcinku swojego programu na TVN, gdzie gościł Piotra Gąsowskiego, Wojewódzki opowiedział o kulisach odejścia z talent show.

16.03.2023
12:26
kuba wojewodzki program ogladalnos -spadek tvn
REKLAMA

Kuba Wojewódzki medialnie najbardziej znany jest obecnie z prowadzenia swojego show na antenie TVN oraz współprowadzenia podcastu Onetu z Piotrem Kędzierskim. Dochód przynoszą Wojewódzkiemu też reklamy na Instagramie oraz gastronomiczne biznesy, restauracje prowadzone w Warszawie oraz Gdyni. Przed laty kontrowersyjny showman związany był też z programami talent show, gdzie zasiadał za jurorskim stołkiem w programie "Idol" oraz "Mam talent".

REKLAMA

Kuba Wojewódzki opowiedział o kulisach odejścia z "Mam talent".

W najnowszym odcinku show TVN, w którym gościem był Piotr Gąsowski, poruszona została kwestia lojalności w świecie show biznesu. Tematem rozmowy było odejście Piotra Gąsowskiego z formatu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie prezenter był współprowadzącym muzyczny show. Odszedł w geście solidarności z Katarzyną Skrzynecką, która została zwolniona z programu. Wojewódzki wyznał, że on nie wierzy w lojalność w świecie rozrywki. Showman przytoczył sytuację z programu "Mam talent". Gdy powiedział pozostałym koleżankom z show - Małgorzacie Foremniak i Agnieszce Chylińskiej o swoim odejściu, obie gwiazdy miały mu odpowiedzieć, że również nie chcą zasiadać w jury talent show. Wyszło jednak inaczej.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność! - wyznał Kuba.

REKLAMA

W "Mam talent" w jury zmieniają się tylko mężczyźni

Rzeczywiście Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska wciąż zasiadają w jury rozrywkowego show, natomiast w składzie jurorskim zmieniają się tylko mężczyźni. Po tym, gdy Wojewódzki odszedł z programu, jego miejsce zajął Robert Kozyra. Później dołączył Agustin Egurrola, a obecnie na jurorskim fotelu "Mam talent" zasiada tancerz Jan Kliment.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA