REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski znów poprowadzą wspólnie audycję

Dużo znanych nazwisk połączyło siły z internetową rozgłośnią newonce.radio. W wiosennej ramówce pojawią się m.in. Kuba Wojewódzki czy też Mateusz Gessler. To jednak nie koniec osobowości i zmian.

18.03.2019
12:12
kuba wojewódzki i piotr kędzierski audycja newonce.radio
REKLAMA
REKLAMA

W startującej dziś wiosennej ramówce newonce.radio znalazło się ponad 20 audycji autorskich. Swoje programy w dalszym ciągu będą prowadzić raperzy Żabson i Ras, producent Steez83 (PRO8L3M), związani z Eleven Sports komentatorzy Filip Kapica i Mateusz Święcicki oraz członkowie zespołu Kamp!. Flagową audycją stacji pozostają Bolesne Poranki prowadzone przez Piotra Kędzierskiego, Rasa i Jana-rapowanie.

Kuba Wojewódzki połączy siły z Piotrem Kędzierskim.

Razem poprowadzą audycję emitowaną w poniedziałki w godz. 20:00-22:00. W każdym wydaniu będzie pojawiać się gość. Kędzierski, będący również dyrektorem kreatywnym stacji, tak wypowiedział się o nowym przedsięwzięciu:

Dla wielu osób ta audycja będzie dużym zaskoczeniem. Chcemy z Kubą odejść od tego, z czym kojarzy nas wiele osób, i zaproponować poważne i merytoryczne rozmowy z ciekawymi gośćmi. W czasach, kiedy nic już nie szokuje, zadziwić może tylko jakość.

Duet pracował już razem na falach stacji Rock Radio w latach 2014-2015.

Gessler, Szabłowski i Walkiewicz również w szeregach newonce.radio.

Mateusz Gessler w wiosennej ramówce rozgłośni poprowadzi program „Mateusz Gessler Serwuje”. Jego punktem wyjścia będzie kuchnia i francuska muzyka. Będzie można go słuchać w piątki w godz. 10:00-12:00. Natomiast Witold Szabłowski podejmował będzie w swoim w cyklu „Vłajaż" wątki reportażowe i podróżnicze. Program będzie nadawany w soboty w godz. 12:00-14:00.

Ponadto swoje programy dostali youtuber Ajgor Ignacy, raper i producent Mateusz Holak. Bartek Czarkowski, dyrektor programowy newonce.radio, tymi słowami opisuje wiosenne nowości:

REKLAMA

Z radia hip-hopowego staliśmy się rozgłośnią naszpikowaną osobowościami reprezentującymi zupełnie różne światy. Na naszej antenie w dalszym ciągu dominować będzie rap i jego różne odmiany, a także nowoczesna elektronika, natomiast naszą największą przewagą są właśnie charyzmatyczni prowadzący; każdy z nich opowiada swoją własną fascynującą historię.

Rozgłośni można słuchać pod tym adresem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA