REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wojewódzki pozuje pod siedzibą TVP i zapowiada zmiany. Co szykuje?

Kuba Wojewódzki już wiele razy krytykował Telewizję Polską oraz dziennikarzy tam pracujących. Teraz showman zagościł pod siedzibą TVP, zadając swoim obserwującym zaczepne pytanie, ale też publikując pewien hasztag, który zrodził wiele pytań.

18.12.2023
11:00
https://www.instagram.com/p/CxaJbHgoWNb/?img_index=1
REKLAMA

Po tym, gdy wybory parlamentarne wygrała opozycja, zmiany w Telewizji Polskiej nadchodziły nieubłaganie. Rząd Donalda Tuska jeszcze w tym tygodniu chce przeprowadzić zmiany w TVP. W pierwszej kolejności ma zostać wdrożony plan prawny i polityczny, który na początek ma dotyczyć tylko TVP i postawienia jej w stan likwidacji. Kolejnym krokiem ma być przygotowanie nowych rozwiązań ustawowych dotyczących całych mediów publicznych i działania wobec Rady Mediów Narodowych.

REKLAMA

Więcej o Telewizji Polskiej przeczytasz w Spider's Web:

Wojewódzki wybrał się pod siedzibę Telewizji Polskiej. Pokazał zdjęcie.

Zmiany w TVP wywołują wiele emocji. Nic dziwnego, bo w końcu za jakiś czas TVP w wersji propagandowej może przestać istnieć. Kuba Wojewódzki to jeden z tych celebrytów, którzy w dość krytycznym tonie wypowiadali się o TVP za czasów rządów PIS. Showman wiele razy wbijał szpile nie tylko samej telewizji, ale też dziennikarzom tam pracującym.

Teraz na Instagramie Wojewódzkiego pojawiły się dwa zdjęcia spod siedziby Telewizji Polskiej na ulicy Woronicza. Kuba nie byłby sobą, gdyby nie zadał prowokacyjnego pytania, dodając też do swojego wpisu hasztag #zmianyzmianyzmiany

Jest ciekawej niż myślisz … 📺 #zmianyzmianyzmiany Mam do Was jedno pytanie. Co byście zrobili z pracownikami Rozrywki TVP1 i TVP2. Powinni zostać czy powinni odejść … ? - czytamy ba Instagramie showmana.

Gorąca dyskusja pod najnowszym wpisem Wojewódzkiego

REKLAMA

Pod wpisem nie zabrakło gorącej dyskusji internautów. Niektórzy podkreślali w swoich komentarzach, że gospodarze programów rozrywkowych nie mają nic wspólnego z polityką, inni z kolei uważają, że wszystkie gwiazdy, które pracowały w telewizji za rządów PIS powinny odejść. Internauci w najnowszym wpisie Kuby doszukują się jego współpracy z TVP.

Warto podkreślić, że choć showman przez jakiś czas związany był z Polsatem, od lat jest wierny stacji TVN, gdzie ma swój program. Niedawno na łamach podcastu w Onecie dość mocno krytykował obecność nowej prowadzącej "Dzień Dobry TVN" Sandry Hajduk-Popińskiej, która kiedyś związana była z serwisem Pudelek.pl. Wojewódzki nie ukrywa, że Pudelek zrobił mu dużo złego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA