REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Postrach restauracji powraca. Dziś startuje nowy sezon „Kuchennych rewolucji”

Jeszcze więcej loków Magdy Gessler i jeszcze więcej rzucania talerzami oraz produktami spożywczymi. Właśnie dziś powracają premierowe odcinki „Kuchennych rewolucji”.

28.02.2019
19:05
Kuchenne rewolucje 19 TVN
REKLAMA
REKLAMA

To już 19. edycja popularnego show stacji TVN z postrachem polskich kuchni w roli głównej. Na tę serię przypadać będzie jubileuszowy odcinek programu. Dokładnie 11 kwietnia zostanie wyemitowany 250 epizod „Kuchennych rewolucji”. Począwszy od dnia dzisiejszego można oglądać Magdę Gessler walczącą o poprawę jakości rodzimych restauracji, karczm czy zajazdów, w każdy czwartek o godzinie 21:30.

Gdzie tym razem wybierze się znana restauratorka?

„Kuchenne rewolucje” dotrą do Słupia pod Bralinem do Hacjendy, do Świnoujścia i lokalu Taste, do Dzikiej Róży w Rybniku czy Pierogarni w Tczewie. Gessler odwiedzi również restaurację Mada w Warszawie , Paradiso w Kawice, lubliński Zapiecek oraz Konstantynów Łódzki, a w nim Zakątek smaku.

Jeżeli zatem chcieliście sprawdzić dania, nad którymi pieczę sprawowała Magda Gessler, to już wiecie, jakie miejsca będzie warto odwiedzić w najbliższym czasie. Pamiętajcie jednak, że wszystkie wymienione nazwy restauracji po interwencji restauratorki z burzą blond loków, zmienią swoje nazwy.

W dzisiejszym odcinku Magda Gessler wybierze się do wspomnianej Hacjendy pod Bralinem. Prowadząca będzie miała do czynienia z restauratorem, którego sama określi typem podstarzałego playboya. Właściciel lokalu nieustannie odnosi się do przeszłości i co chwilę podkreśla, jak to było kiedyś. Magda Gessler zaprasza. Zatem, besos!

REKLAMA

Swoje restauracje można zgłaszać do programu pod adresem mailowym restauracje@tvn.pl.

Premierowe odcinki „Kuchennych rewolucji” w czwartki o godz. 21.30 na antenie stacji TVN.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA