REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Myśliwiec Kylo Rena z The Last Jedi pokazuje, jak duże kompleksy ma ta postać na punkcie Dartha Vadera

Kylo Ren to jedna z najważniejszych postaci nadchodzącego Star Wars: The Last Jedi. Im bliżej premiery ósmej części kosmicznej sagi, tym więcej detali na temat tego łotra poznajemy. Teraz dowiedzieliśmy się, czym będzie latał wnuczek Darth Vadera.

20.07.2017
14:06
TIE Silencer - myśliwiec Kylo Rena ze Star Wars: The Last Jedi
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż Kylo Ren to morderca, który w The Force Awakens nie wahał się wydawać rozkazów egzekucji całej wioski, postać wciąż kojarzona jest z podlotkiem zapatrzonym w swojego dziadka. Ren ma Darth Vadera za idola, którego naśladuje, jak tylko może. Za przykład niech posłuży maska, którą Kylo zakłada tylko i wyłącznie po to, aby budzić strach podobny do tego, jaki dawniej wzbudzał upadły rycerz Jedi, Anakin Skywalker. Z umiarkowanym sukcesem.

Ten kompleks Darth Vadera będzie widoczny również w Star Wars: The Last Jedi.

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia elitarnego kosmicznego myśliwca należącego do Kylo Rena. TIE Silencer to oryginalny projekt, który kojarzy się ułożeniem płatów z maszyną TIE Advanced, pilotowaną przez Darth Vadera w filmie Nowa Nadzieja. Advanced był prototypową wersją myśliwca, wyróżniającą się możliwością wykonywaniu skoków w nadprzestrzeń. Bardzo możliwe, że nowszy TIE Silencer jest rozwinięciem tej koncepcji.

 class="wp-image-90128"
REKLAMA

Myśliwiec Kylo Rena ma aż 17,5 metra długości. Wielce prawdopodobne, że maszyna weźmie udział w kosmicznej bitwie, której fragmenty mogliśmy widzieć na pierwszym zwiastunie Star Wars: The Last Jedi.

Zmusza to do zastanowienia, czy Kylo Ren również ma niesłychany dar do pilotażu, tak jak jego przodkowie. Anakin Skywalker był najlepszym pilotem Republiki, z kolei Luke zniszczył pierwszą Gwiazdę Śmierci strzałem „jeden na milion”. Han Solo również posiada w tym obszarze ponadprzeciętne zdolności. Ciekawe, czy Ren wdał się w rodzinę. Przekonamy się o tym już w grudniu tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA