REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"La La Land" - musical skazany na sukces, z nowym zwiastunem

"La La Land", musical z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych, doczekał się nowego zwiastuna, pełnego niepublikowanych wcześniej scen. W sieci udostępniono także cały utwór City of Stars, pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu. 

18.11.2016
10:08
"La La Land" - musical skazany na sukces, z nowym zwiastunem
REKLAMA
REKLAMA

Oficjalna premiera "La La Land" odbędzie się w grudniu 2016 roku, do polskich kin produkcja trafi miesiąc później. Recenzenci, którzy mieli już okazję zobaczyć to widowisko przedpremierowo, są zgodni - to jeden z najlepszych filmów tego roku, murowany kandydat w walce o Oscara. Dzieło reżysera i scenarzysty Damiena Chazelle’a, twórcy znakomitego "Whiplash", opowiada o muzyku jazzowym (Ryan Gosling) i jego dziewczynie (Emma Stone), aspirującej aktorce, usiłującej odnaleźć się w świecie Hollywood.

Do sieci trafił właśnie kolejny zwiastun, w którym możemy zobaczyć sporo nowych scen.

REKLAMA

W obsadzie "La La Land" znaleźli się także między innymi J.K. Simmons, Sonoya Mizuno, Jessica Rothe, John Legend, Finn Wittrock oraz Rosemarie DeWitt. Ekipa jest więc naprawdę mocna, a materiały promocyjne istotnie zaostrzają apetyt. Komu mało, może również posłuchać pochodzącego ze skomponowanej przez Justina Hurwitza ścieżki dźwiękowej filmu utworu City of Stars. Zapowiada się wybornie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA