REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Nagrody, nagrodami, ale najlepsze nagranie z gali Oscarów jest z Lady Gagą

Lady Gaga była jedną z gwiazd, która muzycznym występem uświetniła 95. ceremonię rozdania Oscarów. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy 36-letnia artystka pojawi się na scenie. Gwiazda przed zgromadzoną publicznością w Dolby Theatre w Los Angeles zaśpiewała nominowaną do Oscara piosenkę z filmu "Top Gun: Maverick” "Hold My Hand". Gwiazda postanowiła zaskoczyć swoich fanów i zaprezentować się na scenie w naturalnej wersji: bez makijażu, w czarnych jeansach i trampkach.

13.03.2023
15:45
Lady Gaga
REKLAMA

Lady Gaga potrafi zaskoczyć. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy artystka zaśpiewa na Oscarach. Najpierw zapowiadano, że nie pojawi się na filmowej gali, natomiast na kilka godzin przed ceremonią rozdania Oscarów organizatorzy poinformowali, że jednak będzie i zaśpiewa nominowaną do Oscara piosenkę z filmu "Top Gun" - "Hold My Hand".

REKLAMA

Lady Gaga zaskoczyła na oscarowej gali. Na scenie zaprezentowała się w t-shircie i bez makijażu.

Na szampańskim dywanie gwiazda zadawała szyku w olśniewającej kreacji od Versace z przezroczystymi elementami. Uwagę przykuwał też wieczorowy makijaż artystki: mocno podkreślone oczy oraz czerwona szminka na ustach. Patrząc na ogromne zamiłowanie do mody, można było spodziewać się po Lady Gadze równie spektakularnej kreacji podczas wykonywania piosenki. 36-latka postanowiła jednak zaskoczyć wszystkich swoją stylizacją. Nie wybrała żadnej wymyślnej sukni, a zwykły czarny t-shirt, czarne jeansy oraz trampki w tym samym kolorze. Po pięknym, wieczorowym makijażu również nie było śladu, gdyż Gaga zaprezentowała się bez make upu.

REKLAMA

Publiczność zachwycona występem Lady Gali na 95. ceremonii rozdania Oscarów

Wizerunek gwiazdy na Oscarach to spore zaskoczenie, lecz dzięki temu oscarowa publiczność mogła przede wszystkim skupić się na występie gwiazdy, zwłaszcza na jej mocnym głosie. I jak się okazało, wystąpienie w wersji saute było strzałem w dziesiątkę. Po występie fani Gagi nie mogli się nachwalić talentu artystki. To było surowe i emocjonalne, palące, sugestywne i genialne wykonanie, Prawdziwy talent nie potrzebuje 'puchu'. Lady Gaga jest cudowna - pisali fani w mediach społecznościowych. Nagranie naturalnej gwiazdy w krótkim czasie obiegło sieć, stając się jednym z najbardziej wyrazistych elementów oscarowej gali. Przypomnijmy, że w kategorii najlepsza piosenka na Oscarach 2023 zwyciężyła "Naatu Naatu" z filmu "RRR", która pokonała m.in. Rihannę oraz Lady Gagę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA