REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Lady Gaga w 5 sezonie "American Horror Story: Hotel". Już rezerwuję pokój!

A jednak okazuje się, że Ryan Murphy jeszcze może nas czymś zaskoczyć i to pozytywnie. Wszyscy ci, którzy zmęczeni są już serią "American Horror Story", niech natychmiast zapomną o uczuciu przesytu i odszczekają wszystkie złe rzeczy, które mamrotali pod nosem lub na forum. W 5 sezonie serialu pojawi się Lady Gaga. Seria nosić będzie podtytuł "Hotel".

25.02.2015
21:00
Lady Gaga w kolejnym sezonie American Horror Story!
REKLAMA
REKLAMA

Całość brzmi tak świetnie, że już nie mogę się doczekać października. Artystka ze swoimi ekstrawaganckimi kreacjami oraz mrokiem i tajemniczą, które roztacza idealnie nadaje się do serialu Murphy'ego. O tym, że wystąpi w "American Horror Story: Hotel" poinformowała dzisiaj swoich fanów na Twitterze.

REKLAMA

Hotel to rzeczywiście dobre miejsce na kolejną straszną serię, nawet jeśli nieco oklepane. Następny, jak ktoś kiedyś zauważył w komentarzu, powinien być chyba sierociniec. Jeśli Lady Gaga wystąpi w pierwszym odcinku 5 sezonu, nie zdziwię się, jeśli jego oglądalność pobije rekord w stosunku do poprzednich serii. Zacieram rączki i... Gaga ooh-la-la!

Premiera serialu już za kilka miesięcy, bo w październiku tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA